Na prodaju prvi Bugatti Veyron

Na prodaju prvi Bugatti Veyron

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jeste vi meni smiejsni s tim kakvih zujalica moezs kupit za te pare,pa svako to neko supercar kosta burku para i moze se kupit metar zujalica,i sta s tim?
tema nije koliko se zujalica moze kupiti za cijenu bugatija.
ljudi kupuju gluposti,pa tako i ovo
neki dan u novinama lik kupio einsteinovu diplomu za 300 hiljada svicarskih franaka,il je 500 nisam siguran.
pa zamisli tog degena,za papir dao oko pola miliona maraka.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
jeste vi meni smiejsni s tim kakvih zujalica moezs kupit za te pare,pa svako to neko supercar kosta burku para i moze se kupit metar zujalica,i sta s tim?
tema nije koliko se zujalica moze kupiti za cijenu bugatija.
ljudi kupuju gluposti,pa tako i ovo
neki dan u novinama lik kupio einsteinovu diplomu za 300 hiljada svicarskih franaka,il je 500 nisam siguran.
pa zamisli tog degena,za papir dao oko pola miliona maraka.

:lol::lol: ebo ga ajnštajn u pakaš
 
Pa svakako će ga i kupiti neko ko ima još čitavu ergelu tih istih zujalica koje se spominju za te pare i u čemu je onda problem :icon_question: Svakako da ga neće kupiti neko kome će biti jedino auto ili neko ko ni za čitav život nije vidio tu svotu koliko on košta...smiješni komentari malo :icon_rolleyes:
 
Legend
ma dajte ba ljudi,ovo auto je namijenjeno kolekcionarima kojih zuljaju novcanice u dzepu,koji vole da imaju nesto drugacije od drugih...
 
Početnik
djavolica je napisao(la):
Pa svakako će ga i kupiti neko ko ima još čitavu ergelu tih istih zujalica koje se spominju za te pare i u čemu je onda problem :icon_question: Svakako da ga neće kupiti neko kome će biti jedino auto ili neko ko ni za čitav život nije vidio tu svotu koliko on košta...smiješni komentari malo :icon_rolleyes:

problem je u bozijoj nepravdi....na jednom kraju svijeta ljudi nemaju sta jest dok se drugi razbacuju milionima.....samo je u tome problem....

i ne znam zasto su komentari smijesni....po meni su objektivni vise nego smijesni...:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top