Na prodaju Porsche 911 Turbo iz 1997. godine sa samo 1.750 pređenih km

Na prodaju Porsche 911 Turbo iz 1997. godine sa samo 1.750 pređenih km

Član
moze itakako , kad covjek zaradjuje milione godisnje ili cak mjesecno ne razmislja o tome koliko sta kosta niti ima pojam o tome pa bocu vina plati 20000 ili sobu u hotelu 500 eura noc, vecina tih milionera udje u takav svijet gdje je sve mega giga skupo i naviknu se na taj nivo, mislim cak i ovo auto je za mnoge mizerno jeftino kad se uzme u obzir da uzimaju jahte od 10-15 miliona ili slike od 30 itd...mi to ne mozemo shvatiti kako gore neko rece al mozemo vidjeti po sebi na osnovu nekih drugih stvari koje nam "trebaju" jer ih mozemo priustiti a prije nam nisu trebale kad ih nismo mogli priustiti, npr. skup mobitel i slicno..
 
Član
Jay je samo primjer harry i nije neki veliki kolekcionar desetak auta od clio trophy do zonde al covjek vozi sve to. Vrijedi li nama ovo ovoliko nama ne , onima sto fali u kolekciji da!
 
Član
Sto se mi pitamo kako oni to kupuju isto tako se dosta ljudi pita kako mi kupimo polovnjaka od 10 000 km. Vise se divim ovima sto prezive mjesec dana sa 300 i manje km primanja , i tako citav zivot
 
Top