Na koje aute zene padaju ?

Na koje aute zene padaju ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
po mom misljenju,svaka ce zena prije sjesti u dobro tunirano auto(novije) ne mora uopce biti neko skupo,i neka od marki bmw,audi,a sto se tice ovih kurava sto ganjaju bmw i audi,to su one seljanke sto zive gore na brdima i znaju samo za 2 marke,mater im rekla da skida gace cim vidi taj znak na volanu,u vecini slucajeva to su zene koje su veoma siromasne i zeljne priznanja i zavisti od ostatka drustva,a sto se tice dzipova u toj kategoriji,pa jebiga sa obicnim autom nema sanse da je dofuras do selendre gdje zivi

hahaha..pitaj mene za takve...xD..haha...i seru..hahahah
 
Član
Astra je napisao(la):
po mom misljenju,svaka ce zena prije sjesti u dobro tunirano auto(novije) ne mora uopce biti neko skupo,i neka od marki bmw,audi,a sto se tice ovih kurava sto ganjaju bmw i audi,to su one seljanke sto zive gore na brdima i znaju samo za 2 marke,mater im rekla da skida gace cim vidi taj znak na volanu,u vecini slucajeva to su zene koje su veoma siromasne i zeljne priznanja i zavisti od ostatka drustva,a sto se tice dzipova u toj kategoriji,pa jebiga sa obicnim autom nema sanse da je dofuras do selendre gdje zivi

Istina!:smajli16::smajli16::smajli16:
 
Član
Astra je napisao(la):
po mom misljenju,svaka ce zena prije sjesti u dobro tunirano auto(novije) ne mora uopce biti neko skupo,i neka od marki bmw,audi,a sto se tice ovih kurava sto ganjaju bmw i audi,to su one seljanke sto zive gore na brdima i znaju samo za 2 marke,mater im rekla da skida gace cim vidi taj znak na volanu,u vecini slucajeva to su zene koje su veoma siromasne i zeljne priznanja i zavisti od ostatka drustva,a sto se tice dzipova u toj kategoriji,pa jebiga sa obicnim autom nema sanse da je dofuras do selendre gdje zivi

:lol::lol::lol: jao jesi lud hahaha :cool:
 
Član
bulex je napisao(la):
ti si edo populatan hahahahah.... tebe zhene obozhavaju.... mozhesh ih kuci odvuci... hah.... jos da je vw... pa di bi ti kraj bio

imam ja i vw-a,mogu uzet kad hocu,al me stid:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top