my project .......update golf mkII

my project .......update golf mkII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: my project ....... update

oo nisam poodavno pratio temu . . . lijepo se napreduje a i rekao sam ti vec kad sam vidio golfa uzivo da je extrica samo naprijed!!:cool:
 
Član
RE: my project ....... update

.nOKe je napisao(la):
to sineee, samo radi izvjestavaj nas sta se radi i kako
btw : po meni jedna od ljepsih duja u gradu, fakat je mjera!
sad malo da te prc, jos da bolje ide hahahha :p

ersane pomjesao si auta hah :)
kod mene je jos R.. i svira :cool:

hehehe kume nemoze bolje...ustvari znas i sam da moze al da se sjebe motor...al hajd meni je drago sto si brzi...jos samo da si glasniji dobro bi bilo....jbg ili si brzi ili si glasniji... :D

a ljuboje hajd nadji kakve 15 jotiraTe i falciraTe pa da zavrsimo posao :D
 
Član
RE: my project ....... update

znaci legli xenoni 6k......drama izgleda....nabavio sam i pragove i rubove i lajsne...uskoro ce slicice kad postavim pragove i ostalo...a xenoni su vec na autu zahvaljujuci ERSANU......jos jednom hvala ersane...;)
 
Početnik
RE: my project ....... update

mozes ti :icon_biggrin: hajd sredi fino te pragove i rubove i bice pravi...i jos fali ti malo jota i extrica...
 
Član
RE: my project ....... radi reda koja slika

ev da malo osvjezim ovo moje cudo....iako se nije nista radilo...da bacim koju slikicu....radi reda ;)
 
Član
RE: my project .......nove slikice radi reda :D

eh ovako....posto sam imao problema sa dihtungom glave jer mi je pustao vodu...odlucio sam da to sredim..... a kad vec otvaram motor...treba sve pregledati i po potrebi zamjeniti ;)
sreca pa je sve super bilo....dizne dobre, kompresija na sva 4 cilindra 30 , glavu brusio kod igora na grbavici, znaci sve u super stanju osim hidropodizaca koje sam zamjenio.....
eh evo nekoliko slikica kako je to danas sve izgledalo ;)

ne moze sve da stane u 1 post :D
 
Legend
RE: my project .......mali update

extra !
sejo odradio posao mangupski, gledao sam bas kako je cistio, temeljno nema dalje

eh vidjet cemo nakon 1000 kako ce da bude :p
 
Član
RE: my project .......mali update

UUUUUUUU nOKe trebao bi se prepasti mali je krenuoooo :lol::lol::lol: extra jos samo bosch da se sredi i to je to ;) a onda cemo se mi malo igrati,naravno ako si za :lol:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top