My Passat

My Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Frenkie: hvala, a vrata nisu farbana nego mozda na slici tako ispalo odsjaj....

zdravko: idu napolje ovi alu cekam da dodju novi....
 
vwfan je napisao(la):
Frenkie: hvala, a vrata nisu farbana nego mozda na slici tako ispalo odsjaj....

zdravko: idu napolje ovi alu cekam da dodju novi....

ne znam jarane ali na svakoj slici i bilo iz kog ugla na toj desnoj strani ta prednja vrata imaju tamniju boju,ali eto ako ti kazes da nisu farbana onda je uredu

pozz frenkija[attachment=7574]
 
Član
dobar passat , nevjerovatno kako je bolje samo sto si promijenio lajsne u boji auta sad je exstra bas super izgleda , jesi li farbao lajsne ili si druge postavio ...pozd

sad da ga zatamnis i spustanje i to je to ...:icon_biggrin:
 
Član
Lijep je pasat, nema sta i unutra mi se svidja, a sto se tiče prostirača i nesmetaju mi toliko mada su mi ljepsi obicni.
pozz
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
dobar passat , nevjerovatno kako je bolje samo sto si promijenio lajsne u boji auta sad je exstra bas super izgleda , jesi li farbao lajsne ili si druge postavio ...pozd

sad da ga zatamnis i spustanje i to je to ...:icon_biggrin:

Hvala na komentarima, sto se tice lajsni, umjesto sto su dosad bile crne ofarbao sam ih u boju auta i to je to.
Sto se tice zatamnjivanja vec obavljen posao :icon_biggrin::D(uskoro slike)

A spustanje ni pod razno, jedan od razloga: katastrofalno los asfalt na nasim prostorima, e da je Njemacka...druga prica....
 
Član
e Znaci ofarbao si lajsne , posto i ja razmisaljam o tome na svom Bmw de mi reci kako si to odradio jeli ti radio neki majstor i kakvu si boju koristio , i naravno kako to sad izgleda ljusti li se boja i to ,,, Ovako na autu je exstra tek je sad Highline :icon_biggrin: pravi a daj neke slika za zatamnjenim staklima ...

a za spustanje si u pravu ,putevi su losi kod nas a na auto za svaki dan i nije bas preporucljivo ,..
 
dobar passat,samo jos malo spustit i pozadi distance na tockove stavit da malo izadju tockovi i masina ipo,sto se tice beetla za njega isto vazi,oba auta su super


pozzz frenkie
 
Član
Super izgleda jeste da bi bilo bolje da su i prednja stakla ali i ovako je dobro sad je masina , Koliko je ovo procenata zatamljenje i koliko si platio.. I jeli te policija zezala do sad sta ...
 
Član
Folije radjene u Llumaru i oni kazu: 80%
Policija me ne moze zezat, jer zakonski zadnji boks smije biti zatamnjen, a zaustavljali su me par puta, i ne obracaju paznju na folije ;)

Ako hoces da imas kvalitetne folije na autu pripremi 200-300 KM, ili uvijek imas opciju da kupis folije za 6,99 KM pa sta bude
 
vwfan je napisao(la):
Folije radjene u Llumaru i oni kazu: 80%
Policija me ne moze zezat, jer zakonski zadnji boks smije biti zatamnjen, a zaustavljali su me par puta, i ne obracaju paznju na folije ;)

Ako hoces da imas kvalitetne folije na autu pripremi 200-300 KM, ili uvijek imas opciju da kupis folije za 6,99 KM pa sta bude

evo ja sam svoje uradio za 150 KM,cojk zatamnijo za 10,nema greske,jos su tamnije od tvojih za nijansu ili dvije[attachment=8108][attachment=8109][attachment=8110] pozdrav frenkie
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top