My new car is the Peugeot 206 RC :)

My new car is the Peugeot 206 RC :)

Član
perfektna masina, premocan motor, enterijer, neka te dobro sluzi...
jedino mi izgleda previsok na ovim slikama :icon_confused:
 
Extra autic,bas nedavno razgledao po mobile.de i drugim autoprodajnim stranicama.....nek te sluzi i sretno snjim,pamet u glavu maleno i jako je i jako vrtljivo :icon_smile: :123:
 
eldin84 je napisao(la):

:icon_smile: hvala drug !

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Auto je zvijer...sretno!:cool:

Hvala ;)

saleee je napisao(la):

;)

Vlado206rc je napisao(la):
Moje misljenje vec znas. :lol:

100 % ;)

soffa je napisao(la):
ma odlican pug nema se sta raditi na njemu mozda ga malo spustiti i sa strane bi uradio naljepnice kao na 207 RC...;)

Hvala Soffa ! ;)
Da i ja sam istog mišljenja da ga treba u pod pa se nadam da će ako Bog da i biti nešto od toga iduće god :icon_smile:
A što se tiće te naljepnice hmmmmm....pa ja ne bi ! Ostavio bi ga ovakvog ! Ima jedna naljepnica na zadnjoj štajbi koja je diskretna i dobro mu stoji ;)

pukim48 je napisao(la):
steta nije HDI :icon_sad:

za dvije godine neces moci dobiti ni golfa dvojku dizela za njega :lol::lol::lol::lol:


napokon i ti predstavio svoju zvjerku, daj jos slika ljencugo jedna, samo si ove iz oglasa nabacao ;)

jos jednom, neka je sa srecom brate i da te dobro sluzi :cool::cool::cool:

eheheheheeee......:lol::lol::lol: HDI hahahaaaa.....:lol::lol::lol:
Golf II ne dolazi u obzir ! Ja razmišljam o Audi RS6 moj Puki a ti meni tako :icon_smile:
Jesam, jesam prestavio sam RC-a ;) Neka i njega medju ovim Francuzima ;)
Heheheeeee....biće slikica ;)

Hvala ti moj Puki ;) ako Bog da ja se nadam da će slišati i služiti ;)
 
B.M - Floyd je napisao(la):
Auto je perverzija. Uživaj i pazi ga ! ;)

Hvala drug ! I ja se slažem ;) Hoću hoću paziću ga ;)

Reflex je napisao(la):
Strašan ! Svaka cast na odabiru !;)

;) ;)

Start je napisao(la):
Lud auto totalno,zelim ti puno predjenih kilometara i utrkanaaaa naravno ;)

Hvala drug ! Ako Bog da i ja se nadam dugim i sretnim kilometrima ;)
A da naravno i :123: po nekom i raceu ;)

kula307 je napisao(la):
Super RC,svaka cast puno sretnih kilometara i vise srece nego sa 205.

Hvala Kula ;) ako Bog da što više to bolje :icon_smile:
Kako da ne puno više sreće nego sa 205 s16-skom ;)

Veljabg je napisao(la):
Uuuu mnogo opasan auto! Svaka cast na kupovini ;)

Hvala hvala ;)

dellas je napisao(la):
Cestitke, auto je tip top, kao da je nov izgleda :cool: A masina dobro poznata ;)

Hvala drug ! ;)
Da je nov nov i nije ;) ima nekih sitnica koje bi trebalo srediti ali to može čkati nije hitno ;)
Da mašina je više nego poznata, mada ne baš kod nas u BiH ! Mene kada pitaju jel ovo Git 206 ja kažem ne ovo je RC nešto puno kvalitetnije od Gti-a ! I kada kažem da nije 136 konja već 180 nije im jasno jer ovih modela nema kod nas ovamo !!! Ja bar znam za jednog u Doboju, kažu Banja Luka i ovaj moj u Sarajevu !!!

AnDel je napisao(la):
perfektna masina, premocan motor, enterijer, neka te dobro sluzi...
jedino mi izgleda previsok na ovim slikama :icon_confused:

Upravo tako kako si i naveo ;) Ako Bog da iskreno to i želim ;)
Da izgleda jer je standardu mada je prekrut !
Nadam se da će ići dole ako Bog da iduće god ;)
 
Član
svaka cast na autu, da te dobro sluzi i nosi sta naopako il kako vec da te ne ureknemo hehe, auto je drama ;))
 
renault_fan je napisao(la):
Extra autic,bas nedavno razgledao po mobile.de i drugim autoprodajnim stranicama.....nek te sluzi i sretno snjim,pamet u glavu maleno i jako je i jako vrtljivo :icon_smile: :123:

Hvala drug ! Znači gledao si na netu ! Ima ih i rijetko da je koji ispod 4,500 eura !
Vrti vrti ko lud ! Pogotovo od 5000 pa do 7000 ;)


edin.m je napisao(la):
Odlicna zvijer svaka cast ;);)

:icon_smile:;)

Grga je napisao(la):
svaka cast na autu, da te dobro sluzi i nosi sta naopako il kako vec da te ne ureknemo hehe, auto je drama ;))

Hvala Grga ! Da vidiš dobra ideja za ovo naopako, ali šta da mu naopako izvrnem preokrenem heeheheee........;)

Autić za poželiti ;)
 
Član
nema na cemu drug!
Auto sam sastavio noc prije trke skinuo nitro sa calibre i montirao,nisam imao odgovarajucu diznu pa sam nesto skrpio i na kraju je to funkcionisalo da valja al me jebase u meseru nisu doobro bocu napunili,potrosila se u par shootova zato nedelju nisam vozio:icon_cry:
 
sreto je napisao(la):
nema na cemu drug!
Auto sam sastavio noc prije trke skinuo nitro sa calibre i montirao,nisam imao odgovarajucu diznu pa sam nesto skrpio i na kraju je to funkcionisalo da valja al me jebase u meseru nisu doobro bocu napunili,potrosila se u par shootova zato nedelju nisam vozio:icon_cry:

;) nisi ima osreće nikako ! a dizni bilo kod raje koliko hoćeš i kakvi hoćeš !!!
zar se i to može desiti da je ne napune kako treba !!! :icon_rolleyes:
spremi ga za iduću sezonu i pun gas ;) :123:

mahe007 je napisao(la):
Dobar RC;) Sretno u nastvaku radova;)

Hvala drug ;)
 
Član
desava se cesto da je ne napune tacnije ono sto rade je pretakanje tj izjednacavanje pritiska iz vec boce u manju i kad potrefis da je boca pri kraju njihova popusis foru i dobijes samo malo plina i to u gasovitom stanju,zato oda sad obavezno zahtjevacu vaganje boce prije i posle punjenja...
Za sledecu godinu ce njega zena vozit neda se meni peglat sa 50 takmicara u sesnaestici:icon_smile:
bitrubo je za sledecu sezonu spreman


Uploaded with ImageShack.us
 
dellas je napisao(la):
Koje je najbolje vreme RC-a bas me zanima? Extra je masina, kao nov :))

Hvala na pitanju drug ! ;)

Prvi dan sam bio u klasi 16 ! Reakcija mi je bila iznad 1sec i spavao sam. Pravio sam vremena 16,1-16.04 !!! Bio sam u polufinalu i nisam ušao u finale mojom greškom jer sam na cilju zakočio što nisam trebao ! Tako da sam uzeo treće mjesto i dobio pehar :icon_smile:

Drugi dan sam vozio dva treninga i pravio sam identična vremena 16.05-16.7 sa reakcijom od po 0.995-1.0 !
Kvalifikacije sam ponavljao tri puta jer senzori nisu funkcionisali u mojoj lijevoj traci ali nisam se bunio :icon_smile:

Prvi krug sam prošao i u drugom krugu sam tako dobro startao i vozio ali sa puštanjem gasa pred cilj na jedno 40 m i vjerovao ili ne probio sam sa 16 u 15 klasu !!! Da sam malo samo zakočio i ostao u klasi 16 uzeo bi prvo mjesto jer ova ti auta koja su ostala u polufinalu i finalu su vozila 16.3-16.9-16.nešto !!!

u 15 tnaestici sam izvukao pobjednika klase 15 u subotu prvog dana race-a BMW kockica neka ne znam ni koji je motor ma i ne bitno i sa njim sam odvezao 15.6 sa reakcijom 0.8 !

Znači vrijeme auta je bilo 15.2 a ukupno vrijeme sa reakcijom mi je bilo 15,6 !!!

Ja sam prezadovoljan za prvi race i moje prve vožnje sa mojim RC-om !



sreto je napisao(la):
desava se cesto da je ne napune tacnije ono sto rade je pretakanje tj izjednacavanje pritiska iz vec boce u manju i kad potrefis da je boca pri kraju njihova popusis foru i dobijes samo malo plina i to u gasovitom stanju,zato oda sad obavezno zahtjevacu vaganje boce prije i posle punjenja...
Za sledecu godinu ce njega zena vozit neda se meni peglat sa 50 takmicara u sesnaestici:icon_smile:
bitrubo je za sledecu sezonu spreman


Uploaded with ImageShack.us

Eheheheheeee.... ma kakva 16 tica sa ovim ima da ide u 11 sec ;)
Ovo je vjerovatno neka kockica BMW ;)
 
Top