MY HONDA CRX

MY HONDA CRX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fina hondica, i ja sam odma pomislio da je bivsa andrejeva :icon_biggrin: ja je par puta vidio i ovdje u vogosci...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
fina hondica, i ja sam odma pomislio da je bivsa andrejeva :icon_biggrin: ja je par puta vidio i ovdje u vogosci...

jeste emire andrejeva bivsa,pozna se po ovom natpisu na sajbi i po onim krilcima na prednjem braniku:lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
fina hondica, i ja sam odma pomislio da je bivsa andrejeva :icon_biggrin: ja je par puta vidio i ovdje u vogosci...

jeste bila je od andreja. ja je vidio i zaljubio se. sad je na prodaju posto mi treba nekog cash-a. a mjenjao bi je i za nesta jeftinije. autic ima potencijala da se fino srediti al kao sto reko treba mi cash za nesta drugo. pa ko hoce nek izvoli. srce mi place za njom. al sta ces bit ce hondi valjda

Chuza je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
fina hondica, i ja sam odma pomislio da je bivsa andrejeva :icon_biggrin: ja je par puta vidio i ovdje u vogosci...

jeste emire andrejeva bivsa,pozna se po ovom natpisu na sajbi i po onim krilcima na prednjem braniku:lol:

skinuo sam naljepnice sa sajbe a i krilca sa karambolke. naljepnice su bile magnet za muriju, a krilca grtalice. promjenio sam auspuh, sad je zvuk japanca tuniranog a ne muscle cara, i malo modernije felgice su joj legle posto su one bile cool u 80', farbao plastiku u njoj u crveno, sve zmigavce zatamnio, stavio novi kn filter da se cuje kad udahne i et to je to...
ostatak vremena sam je vozao i uzivao:icon_smile:
pozz ljudi legende ste
 
ooo druze, pa sta ima otkad tebe nisam vidio, cuvas li mi je, ljudi ko god kupi ovo auto vjerujte nece se pokajati, iskreno zalim i ja sto sam je prodao, al eto volio bih je vratiti, nekako, al sta cu, pozzz
 
Član
ovo je masina e da vidim koji evropljanin moze stati snjom a da je isti motor trebao si zatamniti stakla bilo bi dobro mislim ako smijes zbog murije mene su u 6 god samo jednom uhvatili i odmah na tehnicki al cim prodje zima ja cu ih staviti :) da se vratim na hondu svidja mi se i boja a i auto pogotov dizajn vrata :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top