my golf mk II -UPDATE

my golf mk II -UPDATE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: my golf mk II

Jean Dunand je napisao(la):
Lepo izgleda ;)

cesto govoris buraz, buraz, buraz ma daj nastavi tako buraze!!! :)

hhehe to mi je navika "buraz" heheh nego jesili ti ikada narucivao preko ebay-a nesta kartica visa ovo ono nesta me strah :S
 
RE: my golf mk II

JUiCe je napisao(la):
Jean Dunand je napisao(la):
Lepo izgleda ;)

cesto govoris buraz, buraz, buraz ma daj nastavi tako buraze!!! :)

hhehe to mi je navika "buraz" heheh nego jesili ti ikada narucivao preko ebay-a nesta kartica visa ovo ono nesta me strah :S

zao mi je, nikada to nisam radio istina i meni je strah, kad ono placas robu ima da brojis dane do kad ce stici roba i brines se da li je bio posten ili te prevario ili roba stigne u razbijenom stanju ma sve ode u pm... ali placaj kreditnom karticom sa ogranicenom granicom koji se nemogu probiti npr mogu ti ukrasti 200 eura a i dalje nemogu ti skidati vise od toga ako je tu neki olos koji ima tvoj broj kreditne...
 
Član
RE: my golf mk II

Lijep golfic stvarno! Sve je na njemu kuturno odradjeno, osim kao sto su ti vec rekli, stopki! Nekako mi ne leze na dvojkich! A cini mi se da sam ja ovo auto negdje vidjao, ali ne mogu da se sjetim gdje!
 
Član
RE: my golf mk II

addo je napisao(la):
Lijep golfic stvarno! Sve je na njemu kuturno odradjeno, osim kao sto su ti vec rekli, stopki! Nekako mi ne leze na dvojkich! A cini mi se da sam ja ovo auto negdje vidjao, ali ne mogu da se sjetim gdje!

Ma jesi qme vidjao ga po gradu 100% a stope cu ubrzo mijenjati ;)
 
Legend
RE: my golf mk II

Dobar... dobar... iznenadjen sam... lijepo utegnut golfic...

sretno...
 
Član
RE: my golf mk II

Liga je napisao(la):
Dobar... dobar... iznenadjen sam... lijepo utegnut golfic...

sretno...

hehe slabo ih ima ovako utegnutih ;)

Zvao sam te jutros dogovorili smo se za ono pa cemo se cuti ;)
 
Član
RE: my golf mk II

lijep golfic skroz super je.nista ti njemu ne trebas mijenjati sve je super.a ima li ista muzike u gepeku:icon_question:
 
Član
RE: my golf mk II

Golf je na mjestu to se vidi po slikama, al ovaj auspuh je (po meni) stvarno uzas..Ne stoji to na golfu, stopke kao sto ti vele kupuj druge, i kakve 5-okkrake da ga otvore i bit ce plafon!...
 
Član
RE: my golf mk II

M-POWER je napisao(la):
lijep golfic skroz super je.nista ti njemu ne trebas mijenjati sve je super.a ima li ista muzike u gepeku:icon_question:

ima qme 2 basa pojacalo kondezator slikacu :)
 
Član
RE: my golf mk II

odlicno sredjen golfic......jedino mozda da napravis ravnu zadnju haubu...znaci da zatvoris ovo mjesto za tablicu,maknes bravu i ovaj motor za brisac.....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top