My GARAGE (Golf 4 + Golf 5)

My GARAGE (Golf 4 + Golf 5)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

poliranje, detaljno pranje ciscenje sad za sad, ima jos par sitnica da se uradi ali nece bit neki drasticnih promjena
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

;)
momak iz prijedora ga je bas cuvao,vidim ga jednom pa ga nema nidje 10-15 dana,skroz malo vozen....
koliko je presao.....samo da ti je trokraki volan,ili neki sportski:icon_smile:
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

hehe ma bice i bolje kad bude vremena i "vremena" :icon_smile:
ako imate kakvih prijedloga samo pucajte
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

Prijedlog....hmmmmm mozda da skines znak i brvu na gepeku i stavis duple rore(na obe strane),da zamjenis volan.....ima toga:D
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

Jarane ja ti mogu i vidjeti samo ove zadnjih nekoliko slika!!!Al sve u svemu dobar golf fino sređen????pozzz;)
 
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

ja bih ti predložio da zamjeniš štopke
ako imaš viška para stavi led crne kao
kod člana lov2xlr8 pogledaj u njegovoj
garaži ja mislim da su to najljepše štopke
za sivu boju. pozz
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

ima svakako dosta stvari koje bi se mogle uradit al vidjet cemo nebi nista drasticno radio (tj ulagao), bitno mi je da je tehnicki 100% ispravan jer opet kad mi nesto interesantno izleti vjerovatno ce bit zamjena kao i dosad

M A R E X je napisao(la):
Prijedlog....hmmmmm mozda da skines znak i brvu na gepeku i stavis duple rore(na obe strane),da zamjenis volan.....ima toga:D

o tim rorama sam razmisljao pa vidjet cemo sta ce bit, volan se ni meni ne sviđa ali sad za sad neka ga zbog airbaga
nije los prijedlog u svakom slucaju

[attachment=23351][attachment=23350][attachment=23349]
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

volan trokraki nadjes sa airbagom,ako pase od r32 takav uzmes,pogledaj kod mene negdje u garazi ima
a duple auspuhe ako stavis stavi neke lijepe i da budu identicni i duzina i polozaj i sve..to je tesko ustimati,zato bolje jedan ali kvalitetan
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

to jest upravu si zato se i predomisljam nema to ko fino uradit, a volan ako nađem povoljan dolazi u obzir onaj kod tebe mi je ok nista pretjerano
 
Legend
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

ja bi ga jos samo spustioi ofarbao u crno mrezice na branicima,inace golf mrakaca:cool:
 
RE: My GARAGE (Golf 4 new slikice)

vidim na marketu da se prodaje,
šta je razlog nešto bolje ili?
meni je ovaj extra golf izuzev nekih
detalja ugl. sretno sa prodajom
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

evo i jedan novi clan pored golfica, Novi Polo 1.2 51kw 10/2009god..... na golfu od novina samo nove tablice :icon_smile:

[attachment=25532][attachment=25533][attachment=25534]
[attachment=25535][attachment=25536]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top