Muzika

Muzika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav. Htio bih da pitem sve one koji znaju nesto o muzici u autu. Naime htio bih da ugradim u auto solidnu muziku znaci da to nije nesto pretjerano jako a da nije isto tako ni slabo. Htio bih da kad pojacam do kraja ne dodje do "krcanja" i ostalih cudnih zvukova nego da to bude cist zvuk. Valjda ste me razumili sta sam htio reci. Hvala svima koji mi pomognu i naravno koliko bi to zadovoljstvo otprilike kostalo?;)
 
Član
Solidnu muziku mozes sklepat oko soma marki...e sad jesi mislio da imas normalan zvuk, ili bi i neki sub u gepek da malo i bubne koji put...sve je relativno :)

A ako imas malo vise kesha, Alpine radio i fine DLS zvucnike ubacis u vrata i piiiilaaaaj mishkoooo :D
 

IGY

Član
HU po tvojoj zelji samo da nije sony :D
u vrata naprijed stavis
DLS B6A ili za dublji dzeb  DLS C36
a za obadvije vrste imas skretnice preko kojih bi ti isli tweeteri

u gepek stavis neki fin solidan woofer, npr pioneer jednu 307

a sve to spojis preko nekog malo jaceg cetverokanalca, prednje sisteme na dva izlaza, a woofer u bridge i to bi bilo taman
imao bi malo dubine iz gepeka a u isto vrijeme jebeno cist zvuk sa prednjih sistema
 
Član
Ko zna zna ko nezna nek suti....Igy je sve objasnio samo pioneer bice sve ok................
 
Član
IGY je napisao(la):
HU po tvojoj zelji samo da nije sony :D
u vrata naprijed stavis
DLS B6A ili za dublji dzeb  DLS C36
a za obadvije vrste imas skretnice preko kojih bi ti isli tweeteri

u gepek stavis neki fin solidan woofer, npr pioneer jednu 307

a sve to spojis preko nekog malo jaceg cetverokanalca, prednje sisteme na dva izlaza, a woofer u bridge i to bi bilo taman
imao bi malo dubine iz gepeka a u isto vrijeme jebeno cist zvuk sa prednjih sistema

Mislim da je to ono sto trazim, samo me interesuje koliko bi me to zadovoljstvo kostalo otprilike? Hvala ti puno.;)
 

IGY

Član
DLS B6A oko 180 KM
DLS 36 395 KM :D

ili da uzmes nesto jeftinije
pioneer TS-G1701i oni su 54 KM ali onda ti trebaju visokotonci i skretnice, dok sa ovim gore dobijes i njih, mada moze i bez njih
Woofer pioneer 307 135 KM
pojacalo za njih neko polovno mozes potraziti sad sve zavisi od kvalitete, marke, i snage pojacala
mozes naletiti za 200 KM dobro pravo mada ako ces novo moja preporuka DLS CA41 novo 470 KM

a mislim da ti sve ovo moze Fele nabaviti sa foruma
 
Član
IGY je napisao(la):
DLS B6A oko 180 KM
DLS 36  395 KM :D

ili da uzmes nesto jeftinije
pioneer TS-G1701i oni su 54 KM ali onda ti trebaju visokotonci i skretnice, dok sa ovim gore dobijes i njih, mada moze i bez njih
Woofer pioneer 307 135 KM
pojacalo za njih neko polovno mozes potraziti sad sve zavisi od kvalitete, marke, i snage pojacala
mozes naletiti za 200 KM dobro pravo mada ako ces novo moja preporuka DLS CA41 novo 470 KM

a mislim da ti sve ovo moze Fele nabaviti sa foruma

IGY hvala ti puno. :cool: Cuo sam se sa Feletom vezano za jos neke stvari pa cemo svakako popricati i u vezi muzike. Jos jednom ti hvala.
 
Član
A moze samo lepo da izdampira vrata,2 para sistema (GZTC 165 T),Pojacalo 2x150 RMS-a i kvalitetan HU i imas bassa koliko hoces...Jela tako Igy?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top