muzika u caddy

muzika u caddy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ovako imam cisto informativno pitanje,, kako bi vi rijesili "muziku", dakle wooferi,, pojacala tonce sve ostalo, gdje i kako to sve smjestit kad nemas puno prostora. ii sve to bez onih Phat (il kako se vec pise oni tanki wooferi), woofera... hvala unaprijed :)!
 
Član
zavisi koje tacno auto i kolika se steta moze na njemu napraviti :D malo imitiranje steve made-a i islo bi to... ;)
 
Član
hehe :) paa nije mi bas u interesu bilo sta sjec na njemu,, aa upitanju je skoda felicia pickup,, aa dali je dovoljan 1 Woofer od recimo nekih 300 RMS-a za takvu prostoriju,, (malu)...?
 
Član
pa culo bi se tu 300 rms-a fino,jos neke sisteme u vrata,i ko imas mjesta za neku kutiju iza sjedista da se nesto iskombinuje,nemam predstavu koliko ima prostora... :cool:
 
Član
misilm da cu se drzat te ideje jer moze stat neka kutijica iza cica jednog mozda cak i 2 :) al da ne pretjerujemo,, ali evo postavim i slike ono radi orijentacije... nisu neki kvalitet al evo:
 
najbolje rjesenje: ;)

jb2.jpg
 
Član
care imas od paje onih par opcija gdje dobijes amp i kutiju i woofercic neki, a to ti sad bog dao polovno nije ni skupo, samo nakacis na akku i player, i pojacas ... znam prijatelja koji je imo onu okruglu (cini mi se 8 inci da je woofer) pioneer-ovu od svega 200W max i svirala je nenormalno dobro ... to ti je po meni najlakse i najbolje rjesenje ;) ...
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
:icon_smile::icon_smile:

ja da imam caddy bile bi bar dvije 15" u "zidu" iza :icon_smile:

Zato ti i jest nick SoundLunatic :cool::lol::lol::lol:

Eno ima u oglasima neko prodaje onaj sony woofer u fabrickoj onoj tankoj kutij mislim da moze stat ovdje pogledaj ....:icon_smile:
 
Član
ej mesa..imas pioneer i sony woofere,al kao slim series...po meni ti je to nekako najprostije rjesenje...tako da i kutije mozes lako sredit da ti stanu iza sjedista..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top