Muzika do 800KM, preporuka komponenti?

Muzika do 800KM, preporuka komponenti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto pise u naslovu, ko se razumije nek mi preporuci audio komponente do navedene cijene, moze 100KM gore-dolje. Treba mi sve osim HU-a. Sklapam za svakodnevno slusanje, ne za takmicenje. Zanima me neki maksimum koji se moze izvuci za ovo novca. Jos da napomenem, uzimao bih novo.

Sta, koji brand, koja cijena... sve pomaze. Hvala i lijep pozdrav. ;)
 
Član
Da ponovo napomenem, u obzir dolazi samo NOVO. Predlozite mi odredjene modele koje bih trebao gledati, ne oglase koje vec neko prodaje. Kao sto zlaja rece, bitan mi je SQ- kvalitet zvuka, jacina bass-a je najmanje bitna. Cisto da imam par zvucnika da slusam muziku i neki woofer da dopunjava bass, to je sve. Maksimalna suma je 900KM, vise mi se ne daje. Sta se moze od zvucnika, pojacala i woofera moze uzeti za to novca?
 
Član
valjal ovo sta? :icon_rolleyes:

GZRF 52X - sistemi
GZTA 4.125X- 4kanalno pojacalo
GZRB 12XBT- woofer
10mm2 kablovi takodjer Ground Zero.

Sve je novo i oko 900KM sve bi izaslo.
 
Član
Radioaktiv i titanium je pocetna seria kod ground Zero za te pare moze se i bolje sta naci ;)
Ground zero je kao marka vrh :cool: samo sto su im te serije pocetne radije uzet polovno nesto al jacu seriu

Nemas potrebe to sve novo uzimati kad po oglasima naleti u pola cijene bas ocuvane komponente pogotovu da ti neko to kupi u HR na cicama, Koki, Marko ...

I napisi sta ti sve treba, trebal ti i player i u koje auto ide, koje velicine zvucnika ?
 
Član
A u HR je znaci jeftinije? Imam rodjaka u Zg pa bi po njemu mogao uzeti ako je jeftinije. Mada ne znam, polovnog se plasim, do sad sam uzimao dva pojacala i oba su sama od sebe pregorila. :icon_rolleyes:
Koji je to hrvatski sajt gdje se moze potraziti i vidjeti sta ima?

Ide u mog golfa, mislim da su u vratima 17cm velicine, a woofer mi nije bitno.. moze 10" ili 12", svejedno je jer mi ne treba neki jak bass-nego samo cisto da ga ima. Trebaju mi naprijed zvucnici, woofer i pojacalo(jedno ili dva) za to sve, player imam.
Koje su serije iznad Radioaktiv i titaniuma, sta bi ti preporucio?
 
Član
hydrogen je sledeca serija kod GZ i dosta bolje od spomenute dvije ali su i skuplji

www.cice.com.hr tu na njihovom forumu imas i oglase, i kod njih na tom forumu je sto se tice kupovine sigurno uzimati onako kako pise tako i jeste nije ko na pik-u

a pogledaj ponudu i na www.svijet-medija.hr i www.ronis.hr povoljnije je nego kod nas i ima novih stvari sa pristupacenom cijenom za te pare da se dobar sistem sastaviti ;)

a ako hoces Ground Zero ima zastupnik audio power iz Novog Sada dosta su povoljno a mogu ti i nekog popusta srediti ;)
 
Član
Jao jao nikako GZ nikako!
Ne izmisljato toplu vodu obratis se muhi dace ti dobru cjenu kao i savjeta dovoljno da to sve dodje na svoje kupis i prst u uvo
 
Član
Ne znam koji se admin zajebava u ovoj temi, ali vecinu odgovora nisam uspio ni procitati jer ih neko odmah izbrise. Sto se mene tice mozete je i zakljucati, kupio sam sve sto mi je trebalo na hrvatskom oglasniku, tamo sam nasao covjeka koji mi je sve i objasnio i dao odlicnu ponudu. Hvala svima koji su pokusali pomoci.


LOCK!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top