Murija pa dokle vise mamu vam jbm?!

Murija pa dokle vise mamu vam jbm?!

Član
Danas 2x u poslednjih par mjeseci dobijam kaznu za "brzu" voznju od 64km/h kroz "naselje", to ako je naselje Ugljevik je megapolis. Oni 5 kuca rasporedjenih na 2km nazivaju naseljem i tu imaju svoje neko imaginarno ogranicenje od 50km/h i ako nema znaka, i ako prije tog mjesta na 1km gdje su me uhvatili ima znak da prestaje 50km/h, wtf:icon_question:? Dokle vise da se ponasaju kao drumski razbojnici, za lijekova im djeci trebalo, jbm im sve da im jbm!
 
Član
dellas je napisao(la):
Kolika je kazna?

40km, ali ne radi se ovdje o iznosu nego o principu jbu nas u zdrav mozak, da se tuzim sa njima maltretirece me svaki dan, jer sam stalno na putu. :icon_mad::icon_cry:
 
pa nema tu kraja brate moj, u Bosni si, radije se navikni i prihvatio da ce te jebavat u zdrav mozak do kraja zivota, sam ne mozes nista promijenit, a da racunas na sugradjane Bosance mozes zaboravit, ovce sve.

Ja bi radije placo kaznu od 40 km svaki mjesec, nego devero sa onim idiotskim "usporavajucim trakama", puno ih Brcko, pomamili se prije par mjesec i sad su na svako koraku, ciganluk od grada napravse, kako me ono nervira to je neopisivo, nesto najgore s cim se susrecem u u saobracaju, evo danas u Brckom postavili jos tri komada kod Izbora, kod Pete osnovne, ***** im materina, al pazi jedan takav "kosta" 5000 km, mozes mislit.
 
Član
Ma ovo je zalosno, cisto radi sebe sam pustio mail ombudsman-u i mupu rs, cisto da zbacim malo sa uma, koji su to klosari :icon_mad:
 
Član
Veruj druze isto je i kod nas, sa tom razlikom su kazne 5-10x vece, da poludis:icon_mad: Meni pisali kaznu za preticanje preko pune na mestu gde ne postoji ni saobracajna ni vertikalna signalizacija, kazna astronomska + dozvola i slicno...
 
Član
Kosta hahahahahaha kosta moja mudna kesica 5000 :D zato ih i ima toliko po gradu zato sto "kostaju" toliko, kosta realno 50KM, ostatak uzimaju vlasti u Brckom, i boli njih djoka, voze sluzbena auta!

nego :icon_exclaim: Od zalbe nema nista, s moje tacke gledista moraces samo da to "progutas", platis i cao zdravo, barem znas gdje te ukebaju, pa sledeci put uspori, jer nista postici ne mozes....
 
Član
dellas je napisao(la):
Veruj druze isto je i kod nas, sa tom razlikom su kazne 5-10x vece, da poludis:icon_mad:

Kada napravim prekrsaj neka mi pise, ne bunim se, kod vas u Srbiji su obiljezena naselja sa kuciom, i zna se gdje 50 a gdje 80 a ovamo nista te kucice stoje samo na ulasku u zemlju, i danas kraj kukuruza stavljen radar i to im naselje, ej kukuruz im u naselju :lol:

SašaCRX je napisao(la):
Kosta hahahahahaha kosta moja mudna kesica 5000 :D zato ih i ima toliko po gradu zato sto "kostaju" toliko, kosta realno 50KM, ostatak uzimaju vlasti u Brckom, i boli njih djoka, voze sluzbena auta!

nego :icon_exclaim: Od zalbe nema nista, s moje tacke gledista moraces samo da to "progutas", platis i cao zdravo, barem znas gdje te ukebaju, pa sledeci put uspori, jer nista postici ne mozes....

Vidi ovo druze Ugljevik - Bijeljina 20km i oni tu cijelu duzinu smatraju da je 50 ogranicenje, kojom ja brzinom da vozim, biciklista ladno da me obidje, jos samo traktori da pocnu :lol:, aa od tih 20km imaju samo dvije deonice od po 2km gdje prolazi kroz naselje ostalo nista pa ti vidi.
 
@Sale: Zato sam i stavio pod navodnike bolan. Strasno, kradu nemilice, pohlepono do boga, kaze jos 10 je u planu da postave :icon_mad:
 
Član
Problemje sto se ova jadna drzava koja jedva ima privredu financira jedino na taj nacin,oderi gradjane birokracijom ,policijom i kaznama.
 
Član
Fora je što tih par kuća smatraju naseljem, a u zakonu stoji da je kroz naseljeno mjesto dozvoljena brzina 50 km/h, osim ako drugačije nije regulisano saobraćajnim znakom. Znači, bio znak ili ne, ti ulaskom u naseljeno mjesto svoju brzinu treba da prilagodiš inače si kriv. Eto koliko je to debilno, pogotovu na magistralnim putevima gdje niko živ ne živi u tim kućama, ali postoje i samim tim imaju "gotivnu" foru za otimačinu. Jebati ga, tako nam je kako nam je.:icon_mad:
 
Član
imam i ja isti problem ogranicenje 40km/h mene uhvatili sa 64km/h pisali 100km kazne i mjesec vozacke,posto ima znak i nakon 400m s druge strane isti znak to znaci da poslije tog znaka prestaje ogranicenje,nit je naseljeno vec obicna sumetina kroz koju ide cesta,mene zaustavili kilometar od tog znaka i rekli da sam vozio preko ogranicenja i naravno da sam popizdio i potpisao na sudsko odlucivanje i vratio se i snimio dio puta da imam dokaz da nisu bili u pravu
 
Član
hahaha upravo tako sta im je vise mene neki dan zaustavlja na sporednom putu vidje me kako idem makadamom i potrca sa lizalom da me zaustavi ja oplako reko čekaj da izadjem na glavni put xD
 
Član
mato19E je napisao(la):
imam i ja isti problem ogranicenje 40km/h mene uhvatili sa 64km/h pisali 100km kazne i mjesec vozacke,posto ima znak i nakon 400m s druge strane isti znak to znaci da poslije tog znaka prestaje ogranicenje,nit je naseljeno vec obicna sumetina kroz koju ide cesta,mene zaustavili kilometar od tog znaka i rekli da sam vozio preko ogranicenja i naravno da sam popizdio i potpisao na sudsko odlucivanje i vratio se i snimio dio puta da imam dokaz da nisu bili u pravu

tako su i mene tamo kroz osovu kad se ide za zepce, znas koliko su me maltretirali, pretresali auto, trazili drogu, picke materne, ne znam ni ja sta li vec
jos me glupan pita zasto ides ovim putem, zasto nisi isao u zepce tamo odakle se ide:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
jos ce da mi on govori odakle da idem:icon_mad::icon_mad:
spomenuo sam neka poznanstva pa je popustio, ostalo na usmenoj oopmeni, jos uvijek ne znam koji mu je ***** bio, za sta je htio da me kazni uopste, bukvalno me u sumi zaustavio, znas i sam kakva je ona tamo dionica, cest si gost tamo koliko sam primjetio:lol::lol::lol::cool::cool::cool:
 
Top