Munchen vs Sttutgart

Munchen vs Sttutgart

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
olensoner je napisao(la):
Mene je nova E-klasa odusevila, vrlo udobna, fino ide (250CDI). Vrlo lijepa izvana, a unutra jos ljepsa... Sad posto nisam probao novu peticu, ne mogu biti objektivan, ali izgled mi se svidja;)

Istu sam vozio i mene nije ni blizu odusevila. Ok autic i to je to, dobar za penzionere koji ne vole brzu voznju, inace s onim volanom pojma nemas sta se desava pod tockovima. Imam osjecaj da mi lebdi prednji kraj. Vjerujem da ce BMW tu biti 2x bolji. Ne kazem da ce Mercedes zaostajati u necemu, al cisto nije po mom ukusu i nisu napravljeni za istu skupinu kupaca...
 
VR6Boki je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Mene je nova E-klasa odusevila, vrlo udobna, fino ide (250CDI). Vrlo lijepa izvana, a unutra jos ljepsa... Sad posto nisam probao novu peticu, ne mogu biti objektivan, ali izgled mi se svidja;)

Istu sam vozio i mene nije ni blizu odusevila. Ok autic i to je to, dobar za penzionere koji ne vole brzu voznju, inace s onim volanom pojma nemas sta se desava pod tockovima. Imam osjecaj da mi lebdi prednji kraj. Vjerujem da ce BMW tu biti 2x bolji. Ne kazem da ce Mercedes zaostajati u necemu, al cisto nije po mom ukusu i nisu napravljeni za istu skupinu kupaca...

Ma znam sve, ali ovo je cisto stvar ukusa, ja sam taj auto bas zavolio i samim tim, ne mogu pricati protiv istog:icon_biggrin:
U prijevodu mogu, ali ne zelim biti objektivan...
 
Vjerujem da je u ovom slucaju situacija samo "koji ti se brand vise svidja", jer mi je malo nelogicno da bude nekih vecih zaostataka jednog u odnosu na drugi automobil...

Petica je prelijepa, ali brate mogli su promijeniti ono sugavo narandzasto osvjetljenje table...
JA bih Sttutgart :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top