multijet

multijet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
vidi nje sto se opustila :icon_eek:
generalno ne volim fijata, al razmisljam da i ja svoja dva vw prodam i kupim funto, al niposto ovu seriju ko kod tebe i sa 4 vrata, a ni dizlu... ovi smrde :D

vidjet ces za par dana fiata stilo kad ubacim u garaazu ... sta o njemu mislis on je dosta bolje klase udobniji , diesel 1,9 2005 god. 4 vrata...
 
Početnik
ella-90 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
vidi nje sto se opustila :icon_eek:
generalno ne volim fijata, al razmisljam da i ja svoja dva vw prodam i kupim funto, al niposto ovu seriju ko kod tebe i sa 4 vrata, a ni dizlu... ovi smrde :D

vidjet ces za par dana fiata stilo kad ubacim u garaazu ... sta o njemu mislis on je dosta bolje klase udobniji , diesel 1,9 2005 god. 4 vrata...

fiJat krsh :icon_twisted:
heh, stilo je prica za sebe, shminka :icon_exclaim:
 
Član
j*ga nemozes ti porediti fiata sa VELIKANIMA poput mercedesa il nekih vw....... al j*ga on dok meni ide bez problema 150 km/h.. meni je dobar :D

:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
heheheheh pa dobro ima i toga:p , al j*ga treba mi i za faxa :D auto koje malo trosi:p znaci bit ce trkanja i od sane do prijedora:p ...

:icon_smile:
 
sto se tice tog smrada ja svoj iz auta istjerao sa lavandom i sa ruzmarinom prije jedno mjesec uzeo na moru po onaj snopic od neke zene po 2 kune bilo ja mislim uze po dva snopica i ostavio nako suho da stoji pod sjedistima i u pretincu da izbija taj miris da auto novi poprimi i sad je super nista se vise neosjeti
 
Član
pa da , onda budes cura sa stilom ...

a punto niko i nist,cak te i kađo ide preko 160:cool::lol::lol::lol:
 
Član
i nesprzila j*em ti pakne nisu radene na njemu nikako... cccc...

danas ga rastavljamo...pa cu da vidim sta je sve otislo ja mislim da su i plocice... i diskovi su vjerovatno sad osteceni...toliko se vozi i presao podosta a u servisnoj knjizi nema nikako da je radena obrada pakni...

ccc...
 
Član
j*iga----

bogam , dobro je da smo mi ti pobjegli ..da si nas pratila isla bi za nama jos krug jedan...


jbg
 
Član
ma suti j*ote ja na 120 poce smrditi j*em ti reko sta je ovo ja krenula dalje ono vise smrdi ... i ja odma poslije one druge benziske usporim na 100 isla tako do cata i onda spustila na 80 prema prijedoru a vi otisli na masinski i prestalo smrditi....dosla pred crvenu gume vrele... tako malo se ohladilo... ja kuci skinem ratkape a ono samo sto se nepusi...

jos starom ja govorila treba mu odraditi kocnice on samo hocomo hocemo a nikad...ev danas cu vidjeti...

:icon_confused:
 
Član
Fin puntac nema sta!Kad kupis auto prvo odes kod mehanicara i provjeris sve od seta zupcastog pa nadalje.... i onda ako je sve u redu mirno sijednes i GASSS.
 
Član
zogldi je napisao(la):
Fin puntac nema sta!Kad kupis auto prvo odes kod mehanicara i provjeris sve od seta zupcastog pa nadalje.... i onda ako je sve u redu mirno sijednes i GASSS.


hvalla :D
pa dobro znam... al ovo auto je meni od fireme nije moje licno ne jos .. :D
al et napravla sam i to..
imam sav alat u garazi otac mi zna sve raditi na autima...tako da me ovako male stvari nezabrinjavanju.... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top