muha

muha

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pozdrav svima koliko Vas ima.

Zovem se Mirza a.k.a Muha. Oni koji me znaju znaju otprilike sta i cime se bavim , uglavnom sto se tice tuninga bavim se caraudio instalacijama, imam malu radnjicu na Vracama u Sarajevu, prodajemo autoakustiku.

Od auta trenutno imam Fiat Panda 750L, nje sto se tice koristi se za dB drag i do sada imam par zapazenih rezultata i u van BiH.

U pripremi je projekat BMW e39 528i , koji ce se raditi kao Alpine/DLS demo auto sto se tice ICE , a s vana ce ici par zahvata na izgledau auta.
Od motora ide vjherovatno remapiranje ECU-a , i neki sportski usis i izduv..
Mozda neki Eibach i gewinde :)...
 
Početnik
vazda me u deminutivu zovu :p,.. hvala bolje Vas nasao.
Odavno sam ja tu kao prislusni amater , al ahaj reako da se registrujem .. zlu netrebalo nek nas je vise..
 
Administrator
muha je napisao(la):
vazda me u deminutivu zovu :p,.. hvala bolje Vas nasao.
Odavno sam ja tu kao prislusni amater , al ahaj reako da se registrujem .. zlu netrebalo nek nas je  vise..
pa tako i treba kad si na svakom okupljnju neka te i na forumu pomoci ces i forumu sto se muzike tice a i nesto ce se zaraditi, obostrani interes
 
Početnik
haj ako sta mogu pomoc, a posto sam cesto i na meetingu pitajte tamo, ako budem znao rado cu pomoci..

A sto se tice posla, mozemo neku saradnju napraviti , da svima bude dobro. Mi smo uvijek za ...
 
Član
I ja sam nov ovdje ali et pozdrav i dobrodošao a što se tiče posla ma biće toga koliko hoćeš samo sačekaj da se malo oporavim od godišnjeg i ovih prepravki koje sam već uradio na autu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top