MTM Audi RS6 R Avant postigao 344,2 km/h

MTM Audi RS6 R Avant postigao 344,2 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ima i sedan varijanta, taj je meni licno ljepsi, a i nesto je laksi od karavana :D

Koliko trosi pri voznji pod punim gasom, 70 litara na 100 km?! :lol:

Slažem se, meni je sedan također ljepši.

2echksn.jpg

ka04ue.jpg


Fotka za 10+
5vrx2g.jpg


Transport do staze ;)
x4p2rr.jpg


zvxugh.jpg

2dgqs8o.jpg

11gjf5j.jpg

30m6exz.jpg


Evo jedan avant ;)
5f128h.jpg
 
Član
Prejako auto,brzina je nevjerovatna.......pffffff...................:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Ma perverzija ides sa sa ferarrijem 300 na auto putu kad prodje te neki porodicni karavan , sta bi ..e to ti je MTM Audi RS6 R Avant :cool::lol::lol::lol:
 
Član
koji je brzi ovaj ili m5 g power hurricane rs?nesto mi mrsko trazit podatke a dvoumim se izmedju ova dva auta koji cu da...........................................................................................sanjam nocas hehh
 
Član
wade je napisao(la):
koji je brzi ovaj ili m5 g power hurricane rs?nesto mi mrsko trazit podatke a dvoumim se izmedju ova dva auta koji cu da...........................................................................................sanjam nocas hehh

g power je brzi, a sad je brabus opet najbrzi tj ev12 biturbo 800 ks
 
Član
galebu2 je napisao(la):
wade je napisao(la):
koji je brzi ovaj ili m5 g power hurricane rs?nesto mi mrsko trazit podatke a dvoumim se izmedju ova dva auta koji cu da...........................................................................................sanjam nocas hehh

g power je brzi, a sad je brabus opet najbrzi tj ev12 biturbo 800 ks

Netočno, RS6R 730bHp je brži do 300km/h, iznad 300 gubi radi pogona na sve kotače i zbog toga što je limitiran na 350km/h. MTM-ov kit bez kotača dođe 7000Eura, G-power kit dođe 98000Eura. Brabusa kojeg ti spominješ nemožeš svrstavati sa njima jer je vozilo limitirane produkcije dok MTM RS6 R i G-power M5 nisu.

Idući tjedan je testiranje Audia RS6 EVOTEC Stage 3. 900Hp, nećemo prije vremena stavljati performanse.

MTM-ov RS6R je jedino vozilo na svjetu u svojoj kategoriji kome nakon MTM-ova kit a ostaje tvornička garancija. Razmisli zašto;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
wade je napisao(la):
koji je brzi ovaj ili m5 g power hurricane rs?nesto mi mrsko trazit podatke a dvoumim se izmedju ova dva auta koji cu da...........................................................................................sanjam nocas hehh

g power je brzi, a sad je brabus opet najbrzi tj ev12 biturbo 800 ks

Netočno, RS6R 730bHp je brži do 300km/h, iznad 300 gubi radi pogona na sve kotače i zbog toga što je limitiran na 350km/h. MTM-ov kit bez kotača dođe 7000Eura, G-power kit dođe 98000Eura. Brabusa kojeg ti spominješ nemožeš svrstavati sa njima jer je vozilo limitirane produkcije dok MTM RS6 R i G-power M5 nisu.

Idući tjedan je testiranje Audia RS6 EVOTEC Stage 3. 900Hp, nećemo prije vremena stavljati performanse.

MTM-ov RS6R je jedino vozilo na svjetu u svojoj kategoriji kome nakon MTM-ova kit a ostaje tvornička garancija. Razmisli zašto;)

g power m5 ide do 200 9.7 a do 300 26 sek, max speed 367.4. koliko ide mtm do 300??? ali ipak je brabus tata!!! samo mi nije jasno zasto guraju v12 mercedes motore, kad mogu amg-ov 6.2 v8, u sls-u ima 571 ks a atmosferac je. sa turbom bi mogao da izvuce ogromnu snagu. audija je lakse tjunirati jer vec ima turbo motor, ali volio bih da neki tjuner napravi amg 6.2 v8 turbo da vidim dokle bi to islo. znam da je dosta jeftinije, g power od atmosferskog pravi turbo a brabus ubacuje v12 biturbo mercedes, zato kazem da je audija lakse tjunirati a i jeftinije
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
wade je napisao(la):
koji je brzi ovaj ili m5 g power hurricane rs?nesto mi mrsko trazit podatke a dvoumim se izmedju ova dva auta koji cu da...........................................................................................sanjam nocas hehh

g power je brzi, a sad je brabus opet najbrzi tj ev12 biturbo 800 ks

Netočno, RS6R 730bHp je brži do 300km/h, iznad 300 gubi radi pogona na sve kotače i zbog toga što je limitiran na 350km/h. MTM-ov kit bez kotača dođe 7000Eura, G-power kit dođe 98000Eura. Brabusa kojeg ti spominješ nemožeš svrstavati sa njima jer je vozilo limitirane produkcije dok MTM RS6 R i G-power M5 nisu.

Idući tjedan je testiranje Audia RS6 EVOTEC Stage 3. 900Hp, nećemo prije vremena stavljati performanse.

MTM-ov RS6R je jedino vozilo na svjetu u svojoj kategoriji kome nakon MTM-ova kit a ostaje tvornička garancija. Razmisli zašto;)

hvala na pojasnjenju...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top