MTM Audi A7 Sportback

MTM Audi A7 Sportback

Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ima mi rodica istog jos i crni(msm nije mtm vec je obicni)hehe,,i nije mi nesto bolja mi je 6ica

opet ti brkas modele :icon_biggrin: a 5ica sportback ti je u rodice i nema mu greske :cool:

7ica kadija ja danas gledo kad sam iso na lovac,,,ti brkas modele..ccc..A7 pogledaj malo bolje hebemu misha;)
 
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ima mi rodica istog jos i crni(msm nije mtm vec je obicni)hehe,,i nije mi nesto bolja mi je 6ica

opet ti brkas modele :icon_biggrin: a 5ica sportback ti je u rodice i nema mu greske :cool:

7ica kadija ja danas gledo kad sam iso na lovac,,,ti brkas modele..ccc..A7 pogledaj malo bolje hebemu misha;)

jebemu misa zadnji bajram ja bio s mirzom u avliji kod njih :icon_biggrin: jedino ako ga nisu promijenili za 7icu mijenjaju auta ko ja pjesme na racunaru :lol:
 
Početnik
ma znam da mijenjaju moze im se hoce im se,ja msm da je pisalo a7 nazad jer nedavno su ga tek uzeli,,ajd odleticemo na kafu u zepce pa vidjet sve
 
http://www.autoincar.com/wp-content/uploads/2009/07/2010-audi-a5-sportback-1.jpg


Ne zelim pocinjati svadji ali stvarno previse lice jedan da drugog :S
 
Sarajlic je napisao(la):
ma znam da mijenjaju moze im se hoce im se,ja msm da je pisalo a7 nazad jer nedavno su ga tek uzeli,,ajd odleticemo na kafu u zepce pa vidjet sve

ja sam cuo da je A5 i vidio da je A5 al hajd ko ga šiša :D ja samo znam da kad sam ga vidio nisam cuo da je a7 na trzistu

vidjet cemo ;)
:icon_exclaim:
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ma znam da mijenjaju moze im se hoce im se,ja msm da je pisalo a7 nazad jer nedavno su ga tek uzeli,,ajd odleticemo na kafu u zepce pa vidjet sve

ja sam cuo da je A5 i vidio da je A5 al hajd ko ga šiša :D ja samo znam da kad sam ga vidio nisam cuo da je a7 na trzistu

vidjet cemo ;)
:icon_exclaim:
ma jebo slova A bitno je da je audi dobar:icon_exclaim:
 
Član
hahahahaha evo neki ne znaju ni kojeg su vidjeli. Mislim ono :lol::lol::lol:

Čitajte šta piše pozadi:D
 
Član
Svi zajedno mogu priuštiti set kotača... Čemu da znate razliku? Nema potrebe, kad ne možeš imati ond a nevalja, naravno da nevalja... ;)

Zela, Izgled tvog vozila je već bio zauzet pa su morali "sklepat" nešto drugo, znam da A7 nije dovoljno lijep za nekoga poput tebe, a opet i nije pravljen za takve mušterije.

Dakle uzajamna ljubav :)
 
Član
:lol::lol::lol:

Snob preko tipkovnice. Ima li išta jadnije?

Na kojeg misliš? Na A5 ili A7? :D

p.s. Bax opet uređuješ postove. Predstavi svoje auto na forumu pa kenjaj po tuđim autima...
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Snob preko tipkovnice. Ima li išta jadnije?

Na kojeg misliš? Na A5 ili A7? :D

Ima, odi do zahod i pogledaj se u ogledalo.


P.S: Ne vozim ni ja ni A5 ni A7 ;)



VR6Boki je napisao(la):
Mislim da se uzivo mnogo razlikuju A5 i A7, A5 sam po sebi djeluje malen, a ovo je ogromno...

Evo Boki malo off topic, al smajl je tu ::


Kako pali Yugo na -15:

1. Odes na http://translate.google.com/
2. Kopiras ovo:
...vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvv. vvvv. Yehbehm tee maiku...
...3. Podesis english to english...
4. Kliknes listen
 
Član
:lol::lol::lol:

Odakle fora? Zadnji put sam je čuo u osnovnoj školi.

Ne voziš ti ništa. Laprdaš po forumu sa snobovskim komentarima koje može pisati dijete od 15 godina.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Odakle fora? Zadnji put sam je čuo u osnovnoj školi.

Ne voziš ti ništa. Laprdaš po forumu sa snobovskim komentarima koje može pisati dijete od 15 godina.

Što ću, godišnje na stopalima prelazim 40000km ne vezano za stazu. ;) No eto, kad budem dovoljno moćan da kupim Peugeot-a( ne loše vozilo) onda tebi sve slike pošaljem. a do tada se moram zadovoljiti sa ovim lošim Njemcima, jeb ga., nije nam svima kao tebi ;)
 
Ja sam vidio uživo A7 na cesti ali i na parkingu, ostajem pri svojoj tvrdnji da se dizajnerima jako žurilo i da mu je zadnji kraj jednostavno ružan, nezgrapan i ne uklapa se u izgled cijelog auta. Ni MTM tu ne može učiniti ništa.
 
Top