Mtm Audi A1 Nardo Edition Sa 500ks

Mtm Audi A1 Nardo Edition Sa 500ks

Lija je napisao(la):
Eto ti znas sta sam ja htio napisat,vidovit :cool: A nista samo kazem pripazi na jezik,nestoji ti da odma sa nekim spustanjima i ispadima napadas..Mozemo argumentovano pricat,ili ti je to mozda problem.??

Svi govore mali autic,kad ga usporedis sa nekim autom vece klase koji je par godina star tu su negdje po gabaritima i tezini,eto na stO sam ja mislio..

I to si opet pogrijesio nikad nepisem nesto u cilju nabijanja postova,vec sto god kazem imam i obrazlozenje..nisam od onih sto napisu Svidja mi se :icon_biggrin:

audi A3 prva serija ;)
 
Član
Znao sam šta želiš reći, zato sam i napisao da se auta ispod tone ne prave već godinama.

Bez obzira na sve, auta ove klase sa ovakvim odnosom mase i snage se mogu nabrojati na prste jedne ruke.

Zbog toga je bezveze govoriti o nekoj masi od 1200-1300 kg kada bi i sa 30% većom masom bio zvijer na cesti.
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Znao sam šta želiš reći, zato sam i napisao da se auta ispod tone ne prave već godinama.

Bez obzira na sve, auta ove klase sa ovakvim odnosom mase i snage se mogu nabrojati na prste jedne ruke.

Zbog toga je bezveze govoriti o nekoj masi od 1200-1300 kg kada bi i sa 30% većom masom bio zvijer na cesti.

Smijes se opkladit da ih je vecina mislila da ovaj auto vaga oko tone mozda nesto manje...Bio sam u drustvu kada su veliki znalci poceli pricati kako Golf 1 ima 600kg :D
 
Početnik
Moja Corsa ima 840kg a msm da je kec cak i tezi od nje :cool:

eevo wiki kaze od 750-805kg da je bio kec..
 
Legend
mali A1 sa 500ks ...... max 324 km/h. :icon_eek: :icon_eek: , nema se sta puno napisati nego BOLESNO!!
 
Top