MS Office/Word download ?

MS Office/Word download ?

E ljudi , hitno je fakat. Ima li neko link ( provjeren ) na MS Office ili samo za Word. Skinuo sam dosad par torenata , nijedan ne radi :icon_mad:
 
Kad kliknem na Preuzmi izbaci mi neki error. Ima li neko drugi link , nebitno je li full ili trial verzija. Samo da mi u narednih par dana radi
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Kad kliknem na Preuzmi izbaci mi neki error. Ima li neko drugi link , nebitno je li full ili trial verzija. Samo da mi u narednih par dana radi

KLIK

Price: Free to try; paid upgrade available (60-day trial) , vjerovatno je to to :icon_smile:
 
Član
http://torrents.thepiratebay.org/5186742/MICROSOFT_OFFICE_HOME___STUDENT_2007_%5Bthethingy%5D.5186742.TPB.torrent Evo ti torrent. Kad skines samo pratis uputstva treba je crackovat i aktivirati i imas licenciran office ;)
 
Član
Ako nemas program Bit Che skini i instaliraj,zatim gore u pojam za pretragu ukucaj Microsoft office 2007 full package i pretrazi,kad ti izbaci listu klikni na onaj gdje pise
Microsoft Office 2007 FULL PACKAGE NO SERIJAL.zip(moze i onaj bez zip al ja sam skinuo ovaj ziopvani) tad ce ti traziti torent skini i uzivaj,provjereno radi vec na 10-ak racunara ;)


PS-izgleda kao velika procedura ovako napisano ali vjeruj mi sve brzo traje ;)
 
Top