Mrezica iza maske... Gdje kupiti?

Mrezica iza maske... Gdje kupiti?

Član
Evo na ovo mislim:


grillclose.jpg





Ima li se negdje kupiti kod nas i po kojoj cijeni? Hvala
 
Član
Niko ne zna??? :icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
Ima na ulazu u sarajevu sa desne strane, gdje su kinezi... desno ideš na most pa se spuštaš prema Vizi, a lijevo ide put u selo neko ;)
 

187

Član
vala bas.. :lol:

i mene interesuje gdje ima ovo da se kupi, volio bi uzeti sebi.

sory za off ali da li jos neko zna gdje se ima kupiti ona "crvena traka GTI" sto se zalijepi


http://img651.imageshack.us/img651/4117/49040494.jpg

hvala
 
Član
PA dobro je covjek objasnio...znaci kada ides iz pravca autoputa prolazis pored onih mnogobrojnih kineskih radnji...eh na desnoj strani prije racvanja ceste (gdje cesto znam cekati 15minuta jer je uvijek guzva :icon_mad:) ima mala prodavnica,imaju izlozene presvlake,chrome trake,radkape itd... nemozes ne vidjeti.:icon_smile:
 

187

Član
koliko sam shvatio to dodje dole u rajlovcu gdje je OMW pumpa, lijevo se ide prema buljakovom potoku, desno (odnosno pravo) ide stup...

onaj auto shop sa desne strane..
 
Član
imaju dvije radnje ili ta na racvanju kod skretanja za neko selo :lol: buljakov potok i druga kod wize preko puta ulaza u auto pijacu :lol:
 
Član
:lol: Meni je smijesno sto moramo objasnjavati mi koji smo od SA udaljeni 200km...koji neznamo nazive :lol: a vi sarajlije se nama ismijavate umjesto da objasnite :icon_rolleyes:
 
Član
Ja zivim u tom dijelu grada, kada se ide iz pravca rajlovac prema gradu, u brijescu 10-tak metara poslije OMW pumpe s desne strane ima ta prodavnica. Ima svakakvih djidja :D
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
:lol: Meni je smijesno sto moramo objasnjavati mi koji smo od SA udaljeni 200km...koji neznamo nazive :lol: a vi sarajlije se nama ismijavate umjesto da objasnite :icon_rolleyes:

niko se ne smije nikome samo mi je interesantno davanje kordinata spominu se mostovi, neka sela pa wiza cisto onaj koji i konta gdje je to se izgubi vjeruj znam da imaju dvije te prodavnise djidja ali neznam gdje imaju KINEZI ? znam da su nekad naseljavali taj dio brijesca, vjeruj da nisam tuda prosao ima godina. ;)
 

187

Član
Mirsado je napisao(la):
mdeebosna je napisao(la):
:lol: Meni je smijesno sto moramo objasnjavati mi koji smo od SA udaljeni 200km...koji neznamo nazive :lol: a vi sarajlije se nama ismijavate umjesto da objasnite :icon_rolleyes:

niko se ne smije nikome samo mi je interesantno davanje kordinata spominu se mostovi, neka sela pa wiza cisto onaj koji i konta gdje je to se izgubi vjeruj znam da imaju dvije te prodavnise djidja ali neznam gdje imaju KINEZI ? znam da su nekad naseljavali taj dio brijesca, vjeruj da nisam tuda prosao ima godina. ;)

brate nije to ismijavanje nego u sarajevu ima 60 000 raskrsnica desno lijevo i kad ti neko tako kaze onda se izgubis.. isto kao da ti neko kaze to ti je kod onog semafora sto ides prema desno.. al nebitno skontali smo ;)

Kineza je bilo brate prije na sve strane, ali sad slabo tako da to nije vise orjentir.. Prije su bile radnje tu jedna do druge i znalo se, a sad skroz slabo.

Imaju dvije te prodavnice u krugu od 500 metara, jedna je kod wize a druga je ovdje gdje je kolega spomenuo..
 
Top