MR2 to Ferrari :D

MR2 to Ferrari :D

Član
Moze da se nasluti da nije pravi ferdza, al inace je super odradjeno svaka im cast...nego, da nisu mozda ovi neki Tajlandjani poreklom iz Kazahstana :lol: ???
 
Sporting je napisao(la):
tacno se vidi da tu nesto ne stima:icon_rolleyes:

Bez uvrede, al' da sam stavio zadnje slike samo sigurno bi mislio da je originalni, al' haj' nema veze, uvijek se nadje neko ko sve zna!

AnDel je napisao(la):
pa koliko mi rijetko vidamo ferrari uzivo u bosni ,,,nebi ni sumnjali da ovo nije ferrari...je felle do ruba treba,,al hajd ...samo me zanima da li su mjere 1:1 s originalnim ferrarijem il ima odstupanja

Mjere su iste kao i original, vidis na slikama da je navarivao da moze se sve uklopiti!
 
BMW-GTI je napisao(la):
Moze da se nasluti da nije pravi ferdza, al inace je super odradjeno svaka im cast...nego, da nisu mozda ovi neki Tajlandjani poreklom iz Kazahstana :lol: ???

Ma vjeruj da je tesko, pratim ove projekte i mogu reci da ima jos primjeraka koje mozes stati i gledati poredaju uz originalno vozilo i nema sanse da zakljucis da je kopija, toliko se detaljima ljudi posvete da je nevjerovatno sta sve rade! Ja licno se ne bi bunio kopiju imati :D
 
Član
Ovo moze svako napraviti.. Kucas na googlu "kit car/s" nadjes sebi koji ti odgovara i narucis :)

Ja sam gledao kad od nekog CHEVROLET-a koji kosta 6500$ napravili Ford GT-a ;)
 
http://i115.piczo.com/view/3/0/d/4/e/e/o/c/b/i/x/img/i258908131_92301_7.jpg
ovo iz tuzle neko, vidis termoelektrane u pozadini, nasa :cool:
 
Top