Mozel pomoc oko sportski opruga

Mozel pomoc oko sportski opruga

Član
Naso sam na piku sportske opruge za megena ....eh sad problem je sto su skinute s megana karavana.....mene interesuje jel pasu one na mog megana ...prednji vjerovatno pasu al zadnji me brinu? Znal iko?
 
Član
to je stvarno povoljno, ja sam kontao ih uzeti, ali kontam izgubit cu na udobnosti :D jer na proslom autu sam imao gewinde, i bilo je pakleno neudobno voziti po Sarajevu :S
 
Član
H&R i neke tamo jeftine gevinde se ne mogu porediti... Kod mene su H&R opruge na kojima pise RACING USE ONLY, NOT FOR STREET USE. Auto mi je udobno, nije tvrdo, ne skace, ne druca, a karting je na cesti i nema naginjanja u krivinama. Ko god da se vozio ne moze vjerovati da je auto na tim oprugama i 195/45 R16 gumama tako udobno a vani se ne moze zaljuljati ni u jednom smjeru...
Gevinde ako hoces kvalitetne da su udobne a da pri tome ne gubis vise od 20-30% na udobnosti a to je jako neprimjetna razlika, onda ih moras platiti bar 500-600eura ako ne i vise pa da to valja... Ove gevinde od 250-300 eura nove, to nije ni zasta, stakce, druca, tvrdo, u krivini guzica leta na sve strane... Ja bi radje stavio opruge kvalitetnije poput H&R, KW, Apex, i slicno nego te jeftine gevide koje su smece osim sto neko uzme da moze spustiti sto nize radi izgleda...
 
Član
Ma ove su stvarno prepovoljne...narucio sam ih vec...ako su vako ko sa slike onda sam super proso
 
Top