moze pomoc za moga mondea?

moze pomoc za moga mondea?

mondeo mi treba doci za nekih 10tak dana pa sam ga mislio sredjivati i farbati pa bi mi dobro dosla pomoc vas PS da ga malo sredite pa da znam reci ljudima kako da ga farbaju :)
evo link jednog koji mi se svidja pa ako znate sta uraditi u PS-u ovako ili nesto kako vi mislite da bi dobro izgledao bio bih vam zahvalan
http://www.geilekarre.de/index.php?fehler=1&id=1272038

a evo par slicica koje bi mogli uraditi :)

[attachment=32260][attachment=32261]

pa zar nema niko hrabar i sa nekim idejama?:icon_question:
 
Početnik
evo mozel ovako nesto



ja davno uradio,samo ako oces daj neke fele da ti nabacim..;)
 
Lija je napisao(la):
evo mozel ovako nesto



ja davno uradio,samo ako oces daj neke fele da ti nabacim..;)

super obrada, samo ti nisu iste feluge ;)
moja zamisao je da bude crn, feluge ostaju iste, njegove orginalne 18ke-mozda crne sa crvenim rubovima, maglenke iste,nazad mozda neki mali spojler i folije 30% zatamnjene na stakla , prednji branik sa dodatnom izbocenom lajsnom ispod, a i zadnji malo "podebljan"...moze li neko u tom stilu da mi odradi?
 
deniszetecs je napisao(la):
Lija je napisao(la):
evo mozel ovako nesto



ja davno uradio,samo ako oces daj neke fele da ti nabacim..;)

super obrada, samo ti nisu iste feluge ;)
moja zamisao je da bude crn, feluge ostaju iste, njegove orginalne 18ke-mozda crne sa crvenim rubovima, maglenke iste,nazad mozda neki mali spojler i folije 30% zatamnjene na stakla , prednji branik sa dodatnom izbocenom lajsnom ispod, a i zadnji malo "podebljan"...moze li neko u tom stilu da mi odradi?
hajde ljudi malo se aktivirajte, auto treba odvuci na farbanje za 10tak dana a ne znam kako da ga sredim, da li da bude 1 ili 2 boje... ima li neko sa idejama? feluge ostaju ove koje su na njemu samo cu ih srediti...
 
Top