Može li Schumacher do titule ?

Može li Schumacher do titule ?

Može li Schumi do titule ?

  • Naravno da može

    Votes: 5 8,1%
  • TeÅ¡ko ali ima Å¡anse

    Votes: 39 62,9%
  • Biće samo prosječan

    Votes: 14 22,6%
  • Nije se trebao ni vratiti

    Votes: 4 6,5%

  • Total voters
    62
Član
samo ako bolid posluzi mogo bi zato sam i ja stavio tesko ali ima sanse :cool::cool::cool:

Vidim Ferrri ih opet rusi sve :cool::cool::cool:

Ako Schumiju srede bolid bit ce i on konkurentan,ja mislm da je vise stvar u dobroj tehnici i mogucnostima auta nego do vozaca trenutno jer vecina njih dobro vozi samo neki imaju sposobnije strojeve :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Početnik
GTI TDI je napisao(la):
ja ne sumnjam u Shumija, on sigurno nije izgubio osječaj, vještinu još manje, moramo uzeti u obzir i spremnost bolida, jer ko je gledao trku moglo se primjetiti da merc nije baš konkurentan ni red bullu a ne ferrariju, doduše ipak je to prva trka, još je to ispitivanje, odmjeravanje, ali u svakom slučaju ako bude imao sreće sa bolidom ja ne sumnjam u njega


prijatelju Red Bull je izuzetan bolid pogotovo ove sezone---:icon_rolleyes:
 
Član
o ovome bi trebalo razgovarati tek nakon trece utrke , jer slijedeca trka nije ni priblizna kao sto je jucer bila , oni su negdje sa Mc Larenom u nivou a treba prvo njih preci jer je vec 1:0 za Mc Laren , a njegov kolega ga na svim treninzina dobio a i na utrci ima i to veze, ipak neznam koliko da trenira nemoze imati reflex kao Nico sa 24 god.

gledati sada samo na imena i njihovu proslost , mislim da nije vise vrijeme takvo niti je F1 takva vise
 
Član
Da će osvoojiti titulu nevjerujem bar u ovoj prvoj sezoni prvenstveno zbog pauze trebaće mu vremena da se uhoda a i mercedesu da sredi bolid pošto očigledno zaostaju za vodećima a dotad će drugi već napraviti zalihu bodova...Drago mi je što se vratio i prvenstveno zbog njega opet gledam F1 a to da će ovim povratkom staviti mrlju na svoju karijeru je čista glupost jer niko nemože izbrisati nejgove dosadašnje uspjehe!!!
U životu nisam gledao dosadnije utrke od ove juče ova nova pravila su totalni promašaj...
 
Jeste kako sam vidio jel sad moraju svi kretati sa punim rezervoarom i u boxovima samo mijenjaju gume kako vidim,a i vidio sam da 4 sekunde im je jos presporo za box pauzu hoce do kraja sezone da doostignu cifru od 3 sekunde za stop...
Kako sam ja gledao na satelitskoj nije samo da vozac mora biti u top formi svi salju i mehanicare u teretane da treniraju izdrzljivost da bi brzi bili mnogo se promjenilo otkako je shumaher napustio a kao da je bilo prije 10 godina da je napustio koliko ga nije bilo a ne samo tri godine......
 
Član
Glasao za "tesko, ali ima sanse"

Bice mu tesko zato sto mislim, (tj. u ovoj trci je izgledalo tako), da Mercedesov bolid nije toliko konkurentan ovoj trojki u vrhu, ali ito tako smatram da ce to u Mercedesu ispraviti, a ne vjerujem da je Schumi izgubio puno od svoga talenta i osjecaja za voznju i mislim da on u konkurentnom bolidu itekako moze parirati ovim mladjim vozacima.
 
Top