Može li Schumacher do titule ?

Može li Schumacher do titule ?

Može li Schumi do titule ?

  • Naravno da može

    Votes: 5 8,1%
  • TeÅ¡ko ali ima Å¡anse

    Votes: 39 62,9%
  • Biće samo prosječan

    Votes: 14 22,6%
  • Nije se trebao ni vratiti

    Votes: 4 6,5%

  • Total voters
    62
Član
Evo krenula i F1,danas dominirao Ferarri,pobijedio Alonso a legendarni Schumi je uspio zahvatiti nešto bodova..Pa da vidimo malo anketicu..
 
Član
Pauza je bila duga a i on ima godina,međutim strašan je čovjek pa sam ja svoj glas dao za ''Teško ali ima šanse''
 
ja sam kliknuo da ce biti samo prosjecan , iako vozi za meni dragu ekipu ( odmah poslije McM ) ne volim ga :D a i realno , godine i odsustvo sa staze mu , po meni , ne daju sansu da pridje , Vettelu , Alonsu , Hamiltonu i Massi
 
Član
Cuj ovog nekog, nije se trebao ni vratiti.:icon_rolleyes:
Pa da se nije vratio, formula bi propala. Pa jeste vidjeli koja se prasina dize oko njega, a pola ljudi koji su prestali gledati formuli, samo zbog njega je gledaju ponovo ukljucujuci i mene.:cool:
Volio bih da mi obrazlozis ovo, ko god da si, mislim da grijesis.;)
 
danas je zavrsio na 6 mjestu,ali je veliki pobjednik zato sto je veliki broj gledaca vratio pred TV i to je njegov primarni cilj...iako navijam za njega,Alonso je u top formi...to je moje misljenje
 
Član
je veliki doprinos je dao uostalom i ja sam odlucio gledati danas i pratiti ubuduce nakon nekoliko sezona nezaiteresiranosti...veliki je schumi vozac al dal ce bolid biti dovoljno dobar najvise od toga zavisi...mislim da tesko moze protiv alonsa vettela al ostaje uzbudljiva sezona sigurno zahvaljujuci schumiju..dakle pod 2. kruzim;)
 
Član
Pa sam schumi je poslije kvalifikacio rekao da je otisao iz ferrarija na "prisilnu pauzu", kako bi se napravilo mjesto za kimija. A sada mozel do titule, tesko, moze biti u vrhu, ali bas prvi, veoma veoma tesko.
 
Početnik
ovo sto neko napisa,kao, koliko je gledalaca samo vratio Schumi,da to je tacno,ali to mu ne moze obezbjedit titulu sampiona to samo moze ici Berniu kao plus,ljemu puno to ne pomaze,moje je misljenje da se nije trebao vracat,ne zato sto je los i sto je nesposoban,nego zato sto je postao velika licnost F1 i sve je vezano za njega a sada riziku je da sve to pokvari,..:icon_rolleyes:

vrhunski je vozac i to niko ne moze osporavat,ali do sampiona te vozi bolid,znanje koje ima nemoze puno pomoc ako bolid nije konkurentan...:icon_rolleyes:

i on je samo vozac F1 nije carobnjak...a puno je jakih i brzih vozaca na stazi...
 
Slazem se sa bravof imao je schumi veliki odlazak kao sampion a sad da se vrati a da na bude medju prvima ce ga samo "okaljati" tako reci,i ja sam dugo njegov navijac i dan danas navijam ali kao sto on sam kaze prije ove utrke ima mnogo toga se promjenilo otkako je otiso i mora se prvo na to naviknuti....
A sto se nije vratio u Ferrari a ne mercedes...???
 
Član
ja ne sumnjam u Shumija, on sigurno nije izgubio osječaj, vještinu još manje, moramo uzeti u obzir i spremnost bolida, jer ko je gledao trku moglo se primjetiti da merc nije baš konkurentan ni red bullu a ne ferrariju, doduše ipak je to prva trka, još je to ispitivanje, odmjeravanje, ali u svakom slučaju ako bude imao sreće sa bolidom ja ne sumnjam u njega
 
Top