moze closed

moze closed

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: upit

sto se tice pojcalca,moze i bolje,al kako je sad,ok si zamislio sto se spajanja tice....
a kutija,ti parametri nista ne znace (mislim na to "SCHNIDER"),imao sam nekoliko tih woofera,svirali su mi u kutijama od 45 do 60L bass reflex
bolje da nadjes na netu ili ako imas papirologije od woofera,pa napravi je po zadanim mjerama


EDIT:tek sad vidim da su u "kutijama"sistemci,ako je to nesto home hi-fi,radije ne radi to ....
bolje kupi ovalce sa nekih 80-90RMS,stavi na zadnju dasku i skopcaj
 
Član
RE: upit

enese malo se razbacujes snagom za ovalce al u sustini da dobro si skonto, home hi-fi u kola, ni slucajno (nisu napravljene te kutije da trpe snagu o kojoj se radi u auto pojacalima) ...
 
Član
RE: upit

emir_89 je napisao(la):
a mozda lik to konta u kucu stavit...

kako god da okrene nije dobra investicija auto pojacalo u kucu:D
znaci drugo to sto si zamislio bolje nemoj da pokusavas jer moze to da svira ali kako i koliko to ti niko ne moze reci
kao sto ti je i edo rekao kucni hi fi nije za auto jer ti zvucnici su za manje snage pravljeni i zato rade na vecem otporu
moj ti je savijet nemoj to ni da pokusavas
et toliko pozz;)
 
Član
RE: upit

eddo je napisao(la):
enese malo se razbacujes snagom za ovalce al u sustini da dobro si skonto, home hi-fi u kola, ni slucajno (nisu napravljene te kutije da trpe snagu o kojoj se radi u auto pojacalima) ...

Pa nek' kupi skuplje ovalce a ne FIRST pa ce imat snage nije da ih nema sa tom snagom vec ih ima i preko al' naravno i cijena je u skladu s tim......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top