mozda turnir

mozda turnir

Član
evo vako drustvo imal ko da je opet da se turnir odrzi u VT stvarno navecer postaje dosadno a mislim da ih ima sad zagrijanih za jedan turnir pa da nam ako moze omuguce to...hvala unaprijed
 
Član
bgmi ovi crveni i zeleni zakazali..hajd otvorite nam neki turnir, najbolje 1 na 1...ne morate nista dijeliti za nagradu :lol: :lol: :lol:
 
Član
drustvo jeste vi za turnir ne mora biti nagrada moze i 1 na 1 da izazovemo jedan drugog...:icon_smile:
 
Ne mora turnir, komplikovano je to i previse zaje*ancije za serife, mozda da se otvori nova tema, zaduziti nekog da vodi to da postavlja auto novo na 5 6 dana, a onda ostali sredjuju. Cisto onako rekreativno, da se vidi ko sta zna, a i bude razlicitih i zanimljivih verzija, ali ako bi mogla posebna tema za komentare, da se ne zatrpava. Eto cisto moj prijedlog:icon_smile:
 
E pa nije ni onako fazon, prvih nekoliko radova uzece oni sto stalno rade i sto su pobjedjivali, dok dodje red i na nas obicne smrtnike vec se isfura:lol::lol:
 
Član
a da napravimo neku temu ko izazovi u VT npr,,ja izazovem omu il neko od vas mene,,opet ne znam turnir je bolje kad smo svi tuu..;)
 
Administrator
Turnir će biti zanimljiv prvu sedmicu, drugu sedmicu eventualno a onda će treću sedmicu samo 2 člana poslati radove. Vodio sam to jednom i naravno svima je zanimljivo na početku, a poslije nikom.
 
Član
a tarik kako cemo to napravit il da sami pravimo teme soffa vs tarik omo vs floyd,,i td,,i ko ce birat auta il se slozimo obojica za jedno auto pa cije bolje bude...:icon_smile:
 
Član
haj cipiripi izaberi auto pa da se potrkamo ja i ti u photoshopu..napravicemo temu izazovi i tu jedan drugog izazivamo ett izazovi ti mene i postavi sliku..;)
 
Top