Mozda sam sje*o boju?!?Pomoc!

Mozda sam sje*o boju?!?Pomoc!

Član
Danas sam saprao auto, kad se osusio ostale su fleke pretezno po krovu i haubi, nmg se nikako saprati, fleke kako je voda preko njega tekla tako su i ostale, slike ce sve reci :icon_cry: ima li kakav nacin da se rijesi? Poliranje? Hvala unaprijed



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
ala su ga ubio, da ti nije rodjak pomagao :lol::lol::lol::lol:


pa sta uradi nesreco, jesi samo obicnom vodom ili se sta koristio,,,,???


probaj odvesti na automatsku praonicu kod mandica provuci ga da ga malo hemija pokusa srediti, ako ne uspije lagano pastu, krpu i poliraj :D

dacu ti ja masinu da ti olaksam :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
ala su ga ubio, da ti nije rodjak pomagao :lol::lol::lol::lol:


pa sta uradi nesreco, jesi samo obicnom vodom ili se sta koristio,,,,???


probaj odvesti na automatsku praonicu kod mandica provuci ga da ga malo hemija pokusa srediti, ako ne uspije lagano pastu, krpu i poliraj :D

dacu ti ja masinu da ti olaksam :icon_biggrin::icon_biggrin:

hahahahahah :lol: ma kakvi, rodjaka ni na vidiku...nisam nista koristio, slauf voda i lagano...kasnije kad sam vidio wap-om ga dobro oprao i nista :icon_mad: jedino jos kod mande da probam...ne gine mi poliranje..ionako je bila malo matirala po krovu i haubi, mozda je i bio na suncu zagrijalo se a ja debil uzeo se igrati slaufom :icon_sad:
 
vjerovatno radi sunca i slaufa :D

probaj gdje na praonici da ti srede, ako ne ide kada budes u prolazu naidji po polirku i zadaj se, taman da ubijes vrijeme nakon ispita :D:D
 
Član
nisi obrisao auto poslije pranja i sunce ti sprzilo svu vodu i dovelo do ovoga. vidi kad malo zahladi odes u praonicu samousluznu i fino ga prvo samo naspricas vodom pa naneses aktivnu pjenu pa sve dobro istrljas i onda saperes. poslije obavezno ga izbrisi jelenskom krpom i bit ce kao prije. nije ovo strasno imao sam isto iskustvo i sve se to da vratiti bez poliranja.
 
Član
Sigurno si kupao auto po suncu nisi negdje u ladovini il ?i prebrzo ga sunce osusilo i ostale fleke
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
A i ne bi bilo loše da ga malo ispoliraš, matirao je skroz.
Poliranje je ionako bilo u planu, imam par sitnica da zavrsim pa da komplet ga ispoliram :icon_smile: izgleda da mu je sudjeno prije vremena :D
Miss D je napisao(la):
Sigurno si kupao auto po suncu nisi negdje u ladovini il ?i prebrzo ga sunce osusilo i ostale fleke
Ma jasta, tacno muzge od vode :icon_mad: gotovo je sad, pokusat' jos sutra na praonici da ga oni svojim preparatima pokusaju, a ja cu ostatak vremena prepustiti prikupljanju finansija za poliranje :icon_smile:


Sto se mene tice moze lock, hvala svima jos jednom na odgovorima ;)
 
Član
nemoj ni na praonu ic po najgorem suncu, otidji predvece kad zadje sunce ako neko radi, ili na samousluznu pa operi ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
nemoj ni na praonu ic po najgorem suncu, otidji predvece kad zadje sunce ako neko radi, ili na samousluznu pa operi ;)

Nema mi druge, ako ikad sad sam naucio kad treba prati a kad ne :lol:
 
Top