moved - farovi na BMW X5 americko trziste

moved - farovi na BMW X5 americko trziste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovaj bmw je par dana vozan po banovicima...momak neki vozao...ali eto brzo je otisao od njeg..sigurno mu bio dobar:lol::lol:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
ovaj bmw je par dana vozan po banovicima...momak neki vozao...ali eto brzo je otisao od njeg..sigurno mu bio dobar:lol::lol:

:lol::lol::lol::nije drug otisao i dalje ga voza isti momak,,i predobro je auto,,,baci se u banovice i opet ces ga vidjeti:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Astra je napisao(la):
nemoj tako, ovo je samo baba vozila do prodavnice.... garaziran cijelo vrijeme

tako je drug, a farove baba u americi ovako narucila jer je ludje tako nego da budu oba zuta :lol:
 
Član
Dje nestade rasprava:icon_question:
Bas sam uzivao citajuci, a da se niko ne svadja:D
Ma ovo dolazi serijski ovako:D
 
Član
I ja mislim da je serijski, ali u ogranicenom broju, da mozes lakse razlikovati svoju x5 od recimo iste na parkingu:D
 
Član
Limpi je napisao(la):
I ja mislim da je serijski, ali u ogranicenom broju, da mozes lakse razlikovati svoju x5 od recimo iste na parkingu:D

:lol::lol::lol::lol:

ono, kao da je golf pa puna ih bosna, ne mozes razlikovati:D

al nije udaran ovaj 100%, samo su farovi razliciti, malo pukla lajsna, malo mrezica, i jos par detalja......:lol:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
I ja mislim da je serijski, ali u ogranicenom broju, da mozes lakse razlikovati svoju x5 od recimo iste na parkingu:D

:lol::lol::lol::lol:

ono, kao da je golf pa puna ih bosna, ne mozes razlikovati:D

al nije udaran ovaj 100%, samo su farovi razliciti, malo pukla lajsna, malo mrezica, i jos par detalja......:lol:

ma od kamencica 100%... inace je x5 lohotan auto, poznati su po tome :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top