motor g40 il 1.8GTi

motor g40 il 1.8GTi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav svima! dajte ljudi nije moguće da nigdje u bosni neam taj motor G40??reko mi ovaj u nekom vizetu..oce mi ko učinit uslugu i provjerit cijenu?
dajte da vas pitam onda..jel treba puno prepravki za ubacit u tog pola 1.8GTi iz golfa I..
 
Početnik
i ja pogledao post zato sto me zanimalo ovo g40..jesi li mislio g60 ili cemo saznati nesto novo
 
Član
slušajte ovaj..ti fiesta boy..šta se ti buniš?koji je tebi...
a uostalom..vi ste mi neki poznanici automobila..ak niste čuli za polo g40..kaki g60..ovo je g40 to je 1.3motor sa gladerom..a to što vi nezna ništa o autima..il znate samo što pročitate..vidio sam 100 glupljih postova..pitate gluposti..dobro da niste počeli ispitivat kak se mjenja žarulja na golfu 2..onda nemojte srat..ak vas se nešto ljepo pita..ak znate odgovorite al neznate nikom ništa to se pose bno odnosi na fiestu boy..seljačino zatupljena...
ovaj miki 321 to je čovjek..ljepo je odgovorio
 
Član
Raja zao mi je sto cu vas razocarati ali covjek je upravu.
VW Polo 1.3 g40 cod motora PY dva modela 83kw/113 i 85kw/115 radjen od '87 do '94.
Problem je sto ih nema kod nas i nije nikad ni bilo jer je to ogranicena serija tog modela.
Nema potrebe da ikog vrijedjas.Ovaj forum ti nije mjesto za ovakvo ponasanje.Pogotovo zato sto trazis nesto sto je kod nas u BiH kao da trazis motor za Apolo 19.
Dabogda.
 
PoloG40 je napisao(la):
slušajte ovaj..ti fiesta boy..šta se ti buniš?koji je tebi...
a uostalom..vi ste mi neki poznanici automobila..ak niste čuli za polo g40..kaki g60..ovo je g40 to je  1.3motor sa gladerom..a to što vi nezna ništa o autima..il znate samo što pročitate..vidio sam 100 glupljih postova..pitate gluposti..dobro da niste počeli ispitivat kak se mjenja žarulja na golfu 2..onda nemojte srat..ak vas se nešto ljepo pita..ak znate odgovorite al neznate nikom ništa to se pose bno odnosi na fiestu boy..seljačino zatupljena...
ovaj miki 321 to je čovjek..ljepo je odgovorio

vidim puno me spominjes...ajd posalji mi adresu da ti posaljem sliku na kucnu adresu...hahaha
hehehe ja nisam ni citao temu ni pokusao da dam komentar samo sam ti htio staviti doznanja na kojem si psihickom nivou...
Jebote zapeo za taj G40,jebo te on...vidis da ti ljudi kroz par tema nisu mogli pomoci...
A da nisam cuo za G40 ni ja a ni ostali...haha...prezvakana je ta tema par puta...
 
Član
slušajte ovako...ja možda oću sastavit auto svojim ruka i auto kakvih nema puno za vidjet..meni nije zanimljivo otić kod tatice i tata kupi novi auto i vi ste frajeri..
il sređujete golfove koji ima ko govana i kupuješ dijelove u mesnici..to je vama zanimljivo..daj onda već ak pravite aute..daj nek budu neki motori koji imaju išta snage...a ne oni vaši 1.6D il u najboljem slućaju 1.6TD il tu i tamo koji 1.9tdi..šta je to
smeće od motora...stavite felge spustite auto..i vidi tuning na autu..
daj malo uložite truda..i napravite nešto svojim rukama..
 
Član
Drug što se tiče G40 motora nečeš naći u ovoj bosni .moračeš taržiti
u švabiji .Sličan slučaj imamo i mi samo što mi tražimo cosworth motor.
hehehhehe kada mi budemo našli coswortha u bosni onda ćeš i ti naći g40.
a to će biti nekad.... hehehe
 
Član
PoloG40 je napisao(la):
slušajte ovako...ja možda oću sastavit auto svojim ruka i auto kakvih nema puno za vidjet..meni nije zanimljivo otić kod tatice i tata kupi novi auto i vi ste frajeri..
il sređujete golfove koji ima ko govana i kupuješ dijelove u mesnici..to je vama zanimljivo..daj onda već ak pravite aute..daj nek budu neki motori koji imaju išta snage...a ne oni vaši 1.6D il u najboljem slućaju 1.6TD il tu i tamo koji 1.9tdi..šta je to
smeće od motora...stavite felge spustite auto..i vidi tuning na autu..
daj malo uložite truda..i napravite nešto svojim rukama..

jarane ti ocito da ili nisi cito ovaj forum kako treba ili stvarno ne zelis da citas kako treba. moj savjet, otidji malo u podforume bhtuning garaza i projekti clanova i malo bolje prelistaj,pa ces vidjeti kakvi su motori i ko sta radi i kako radi...

do pisanja, pozz
 
Početnik
PoloG40 je napisao(la):
slušajte ovako...ja možda oću sastavit auto svojim ruka i auto kakvih nema puno za vidjet..meni nije zanimljivo otić kod tatice i tata kupi novi auto i vi ste frajeri..
il sređujete golfove koji ima ko govana i kupuješ dijelove u mesnici..to je vama zanimljivo..daj onda već ak pravite aute..daj nek budu neki motori koji imaju išta snage...a ne oni vaši 1.6D il u najboljem slućaju 1.6TD il tu i tamo koji 1.9tdi..šta je to
smeće od motora...stavite felge spustite auto..i vidi tuning na autu..
daj malo uložite truda..i napravite nešto svojim rukama..

nisi nam postavio slike sta si ti sastavio ili sta ti je tata kupio...
 
PoloG40 je napisao(la):
slušajte ovako...ja možda oću sastavit auto svojim ruka i auto kakvih nema puno za vidjet..meni nije zanimljivo otić kod tatice i tata kupi novi auto i vi ste frajeri..
il sređujete golfove koji ima ko govana i kupuješ dijelove u mesnici..to je vama zanimljivo..daj onda već ak pravite aute..daj nek budu neki motori koji imaju išta snage...a ne oni vaši 1.6D il u najboljem slućaju 1.6TD il tu i tamo koji 1.9tdi..šta je to
smeće od motora...stavite felge spustite auto..i vidi tuning na autu..
daj malo uložite truda..i napravite nešto svojim rukama..
A to ces ti G40 napraviti svojim rukama,to hoces da kazes...hehehhe
Ako je ovo na avataru tvojih ruku djelo onda slobodno odrezi ruke do laktova...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top