Motor control system failure Alfa Romeo

Motor control system failure Alfa Romeo

Eh poz opet svima, nadam se da ima jos vlasnika Alfi ;)
Od uobicajenih smaranja po displeju, sinoc novi problem. Motor control system failure i pored ikona zute pumpe.
To mi se upalilo prvi put sinoc i danas takodjer kada startam.
Jucer sam punio klimu, pa su neki dzek isto rezali i mijenjali nesto sve na to sumnjam ili se tjesim :) auto ide normalno, vuce kao i uvijek nije ni povecana potrosnja. Zna li neko sta bi moglo biti ili mi ne gine dijagnostika.
 
Super Moderator
Svakako ti ne gine dijagnostika ne moze ti niko napamet reci sta je jer tu gresku moze izbaciti zbog 1000 stvari
 
Član
Pa kako pali auto ako mu je prazan akumulator..

Procitaj opet, ako je pri kraju isto zna iskocit greska.
Nece mu nista bit da provjeri, mozda ga spasi nekih vecih troskova i nepotrebnih odlazaka majstoru.
A ja koji Alfe ne volim, znam da zahtjevaju stabilnu struju i napon


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja obicno kad imam bilo kakvih nedoumica, proguglam.
Njegovu poruku sam na 3 razlicita foruma nasao da spominju prazan/pri kraju akumulator, pa sam zato napisao


Sent from my iPhone using Tapatalk

To nije tacno ja sam samo ovdje postavio....nemam na drugim forumima. Ocito je onda to ucestalno na ovom modelu haha....A ne bih rekao da je do akumulatora pali normalno nema onog slabog trzanja i ostalih simptoma koji bi stvarali akumulator. Sumnjam na taj kabal koji je jucer radjen prilikom punjenja klime, na desnoj kontrolnoj ne gori nikakva suvisna lampica.
 
Član
To nije tacno ja sam samo ovdje postavio....nemam na drugim forumima. Ocito je onda to ucestalno na ovom modelu haha....A ne bih rekao da je do akumulatora pali normalno nema onog slabog trzanja i ostalih simptoma koji bi stvarali akumulator. Sumnjam na taj kabal koji je jucer radjen prilikom punjenja klime, na desnoj kontrolnoj ne gori nikakva suvisna lampica.

Ne kazem da si ti postavio, nasao teme na forumu drugih ljudi.
Ti provjeri i to, ja sam akumulator predlozio jer sam to nasao zajednicko na ta 3 strana foruma.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top