motor 2.0 16v gsi

motor 2.0 16v gsi

Član
e ovako uzeo sam motor treba da ubacim u kadeta kocku 2.0 16v.sta uraditi prije ubacivanja da bi poveco dodatnih ks..
 
Član
Pitao je covjek KONKRETNO za ovaj motor/model, ima li neke "cake" i sl.....imas konkretan prijedlog ili?
 
Član
ja da sam znao vjerovatno nebi postavio ovdje pitanje..pa ako ima neko prijedlog ili mozda i iskustvo sa ovim motorom nek progovori.heheheh;);)
 
Član
Lexmaull-ova grana i cipovanje kod srdjana poskuplja investicija, ali je zato provjerena ;)
 
Član
xe je motor nista lex , cip , power cap i gas :D u ostalom sve mozes srdjana pitati i sa njim on i Sejo imaju za sad najbrzeg XE na ovim prostorima
 
Član
Lexmaull-ova grana daje nesto malo vise zraka ali mislim da nece to biti nista posebno,mislim da je preskupa koliko malo daje.
 
Član
Logiraj se na Opel Club Croatia i postavi pitanje oni ce te bolje informirati o cjelokupnom motoru.
 
Član
sve zavisi koliko mislis ici sa lovom jbg ja mislim da se fino glava skine ispoliraju kanali + lexmaul i chip kao sto momci gore kazu i da onda imas dodatnih ks ;)
 
Član
nista nemoj kupovati , cuj se sa srdjanom ako n jemu nije problem , za sta tebi treba auto, svaki dan , vikend, SR ?? ............ nije lex vrijedan 300 eura ali eto ima ljudi ovdje na forumu sto su ga kupili pa nek oni kazu
 
Član
ja imam lexmaul na c20xe...
razlika se definitivno osjeti....
auto puno ravnomjernije vuce iz nizih okretaja....
mnogi su me odgovarali od njega, skupo ovo ono...
al nisam pozalio....i da imam jos i nekakv cip na njemu...
primjer moj...vrijeme prije lexa na 402 metra mi je bilo nest oko 16,3....
sada je 15.6-15.5.....
lex neces naci bez minimalno 300eura i to ako nades je super....jer nema ih puno...
a i ko ga ima nevjerujem da ce ga prodati, jedino ako mu je neka prevelika stiska s parama....
 
Top