Motociklista se bori za zivot-Trebinje

Motociklista se bori za zivot-Trebinje

TREBINJE, 1.JUNA – Vozač motora dvadesetdvogodišnji Borislav Golubović iz Trebinja sinoć je teško povrijeđen u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u naselju Gorica u ovom gradu , potvrđeno je portalu TrebinjeDanas.com jutros u Opštoj bolnici Trebinje.

Prema riječima Biljane Bogdanović, portparola Opšte bolnice mladić je u komi na respiratoru , zadobio je povrede cijelog tijela i životno je ugrožen.

U Centru javne bezbjednosti je potvrđeno da su u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila sinoć posle 20 časova u ulici Nišićki put, učestvovali vozilo „Reno 5“ i motocikl „Kavasaki“ .

Vozač Reno-a Džafić Ibro zadobio je lakše tjelesne povrede. Prema nezvaničnim saznanjima do saobraćajne nesreće je došlo u momentu kada je vozač Renoa skretao sa glavnog puta, iz pravca Trebinja, dok se motor kretao iz pravca Nikšića.

http://www.trebinjedanas.com/node/4322
 
Vozači auta ne paze na motoriste, ovako je skoro svakodnevnica da se uzima prvenstvo motoristima, ljudi misle da je to stati kao i s autom.
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Vozači auta ne paze na motoriste, ovako je skoro svakodnevnica da se uzima prvenstvo motoristima, ljudi misle da je to stati kao i s autom.

kako da ga primjeti, kad u 80% slucajeva motori idu >100 km/h
 
Tacno je to da motori idu prevelikom brzinom ali i vozaci automobila bi trebali da obrate vecu paznju pri skretanju i ukljucivanju sa sporednih puteva...za desetak dana je u Trebinju motorijada 3 dana ce grad biti pun motora koji prolijecu brzinom vecom od 100km/h tada ja licno ne vozim auto osim kad bas moram.DAJ BOZE DA SE MOMAK OPORAVI.
 
Član
Želim mu brz i uspješan oporavak, a slažem se da vozači uopšte ne obraćaju pažnju na motoriste, oni kao da su pješaci, pa ih ne je*u ni 1%
 
Slažem se da i motoristi voze brže, vozim motor već od malih nogu, ali vozači ne znaju razliku kod zaustavljanja auta i motocikla, znam po sebi, a isto oni koji voze i auto i motor znaju o čemu pričam, jbg malo više pažnje ne bi škodilo.
 
Član
Dosta vozača se bahato ponaša, i neće da stane kada vide motor, iako motor ima prednost.
po bug vozam vespicu, čak nekada i sa biciklom, i u milion slučajeva, k'o da me nema, tako vozači prolaze po raskrsnicama , na semaforima, milion puta me moglo pokupiti da ne pazim, ali da ne idemo dalje u off
brz oporavak

A da motoristi voze brzo, što jest jest, malo ko da pazi ograničenje na motoru
 
Član
Ja sam biciklista, a na motor ne smijem sjesti u ovom gradu. Svaki dan mi se desavaju situacije da moram kociti tako da ostanem na prednjem tocku. Pjesaci, hebe im se, ne obracaju paznju na tebe dok im u bubrege ne uletis. Vozaci automobila... nemam rijeci. Zivo im se hebe hoces li ti gdje zaginuti radi njega, samo da on prodje jer mu je mrsko cekati. Neke stvari iz temelja treba mijenjati, prije svega uvesti strasno rigorozne kazne za oduzimanje prvenstva jer je to izgleda smrt za dvotockase... Momku zelim brz oporavak.
 
Član
samo malo vise paznje vozaca automobila ne bi skodilo, i ja sam prosle godine zbog nepaznje vozaca automobila zavrsio u kanalu, ali sva sreca samo sa ogrebotinama, dok se vozac automobila nije ni zaustavio, nego je pobjegao.
 
Top