Motociklista poginuo u Zenici

Motociklista poginuo u Zenici

Super Moderator
Na ovoj slici se jasno vidi da je momak dobro vozio motor i najvjerovatnije nije stradao svojom krivicom
A sto se tice pune linije to malo ko gleda na motoru..i ti bi isto tako vozio, jer kad neko ide 70 ispred tebe a puna sta ces ti ici za njim? 100km/h na motoru nije nikakva brzina, to je isto da stojis
R.I.P.:icon_sad:
 
Član
R.I.P. :icon_cry:


http://www.uzavreligrad.com/video-vijesti/video/1784-video-zbog-1-5km-usmrtio-profesionalnog-vozaca

jbo on mamu svoju retardiranu :icon_mad::icon_mad:
 
MTR je napisao(la):
RIP Burek , a vi ne pricajte gluposti , momak je nastradao zbog popisanog "markasa" , a po carsiji se uvijek vozalo "na zadnjem" , od Naftasa,Tice,Alije, pa sve do Bureka ....

Tridesetsedmogodišnji Zeničanin Amir Beširović, kojeg sugrađani uglavnom znaju po nadimku „Burek“ poginuo je nešto iza 16 sati na Bulevaru Ezhera Eze Arnautovića. On je zadobio teške i fatalne ozljede nakon direktnog sudara sa taksi vozilom „golf“ (TA795037), kojim je upravljao I.S. neposredno nakon isključenja sa kružnog toka „Drveni most“ na bulevar.

Mislim da "markasi" imaju obicne tablice :icon_question:

Zvanican izvjestaj policije kaze da je vozac taxi-a kriv,mene bas interesuje zasto :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
RIP Burek , a vi ne pricajte gluposti , momak je nastradao zbog popisanog "markasa" , a po carsiji se uvijek vozalo "na zadnjem" , od Naftasa,Tice,Alije, pa sve do Bureka ....

Tridesetsedmogodišnji Zeničanin Amir Beširović, kojeg sugrađani uglavnom znaju po nadimku „Burek“ poginuo je nešto iza 16 sati na Bulevaru Ezhera Eze Arnautovića. On je zadobio teške i fatalne ozljede nakon direktnog sudara sa taksi vozilom „golf“ (TA795037), kojim je upravljao I.S. neposredno nakon isključenja sa kružnog toka „Drveni most“ na bulevar.

Mislim da "markasi" imaju obicne tablice :icon_question:

Zvanican izvjestaj policije kaze da je vozac taxi-a kriv,mene bas interesuje zasto :icon_rolleyes:

golf isao od Jalije prema kruznom, vidio nekog na stanici i okrenuo se polukruzno preko pune linije...
 
Član
I ovi TA k'o fol zvanični taksisti voze za marku, marku i po ili dvije, bar ove relacije po čaršiji...sad ko je kriv najmanje je bitno, čovjek je umro i ništa ga ne može vratiti. A da se sa motorima divlja i vozi prebrzo istina je, a isto tako i taksisti su neviđena govna u saobraćaju...ako ovome bude dokazana krivica može i zatvora zaraditi...
 
Top