Motociklista poginuo u Zenici

Motociklista poginuo u Zenici

Administrator
Očigledno da je "sporo" vozio... U posljednjih par dana samo nesreće sa motoristima sa na žalost smrtnim ishodom...
 
upravo sam saznao da je osoba inicijala A.B. Zenicanima poznat kao "Burek" osoba koja je izgubila zivot u danasnjoj saobracajnoj nesreci.
 
Član
samo sto metara od nesrece neki dan kad je onaj s fokusom na krovu zavrsio... ljetna sezona je pocela, trkaci su na cestama
za momka RIP, al realno, znao ga je zategnut fino po gradu
valjda ljudi izvuku pouku iz ovoga
 
Ovo vise nije ni strasno jer je postala svakodnevnica, prosto se zacudim kad na vijestima ne cujem da je neko poginuo u saobracaju, pogotovo motociklisti kada im dodje sezona. I opasno me nerviraju ti motoristi, nadju se uvrijedjeni kad im nesto kazes (ne svi ali vecina) u vezi voznje, kao da je put samo njihov i da glavna okupacija ostalih sudionika u saobracaju moraju oni da budu. Treba cetvere oci da otvorim zato sto oni vozi duplo i vise preko ogranicenja, i da pratis hoceli koji iz krivine izletiti na zadnjem i sl. E zabolje me ona stvar, nek se sami paze pa mozda i ostali budu pazili na njih. Da im je da divljaju a kad neki od njih pogine, krivi ovi sto voze auto jer ne paze na njih. Postujem one ljude koji istinski vole motore i zive za to, a ne one napacene garibe, koji neke svoje komplekse resavaju divljanjem. Ima brate mili i mjesto i vrijeme za to. Ali neka ih, samo pun i na zadnji, dug je spisak ljudi koji cekaju transplataciju nekih organa...:icon_mad:
 
Član
Svaka cast pravim bajkerima koji zive za motor i lagano kuliraju po gradu, al brate takvih je 1% ovo ostalo boze sacuvaj. Prije par dana idem laganini putem, uspori momak sa kavasakijem i slozi turazu, nekontam koji mu je ***** gleda u mene ko tele u sarena vrata i turira.... To bi trebalo znaciti vidi mene na motoru jesam zajeban...
 
Član
a i taksista se izgleda polukruzno okretao, a kruzni metar dalje :icon_rolleyes: ... burek jeste volio motor, al opet kakvih pacijenata, pogotovo mladjih ima, on je bio pa... super"... ugl. rip
 
Član
danas ja vozim, puna linija vec neko vrijeme tako da nisam ni gledao nesto previse na lijevi retrovizor, hadzo me zaobidje ja ga primjetio tek kad mi je bio kod lijevog fara. jos prestize jos jedno auto ispred mene, i jedva se uvali, obzirom da mu je iza krivine izletilo auto iz suprotnog smjera. nedo bog tako da neko krene zaobici neku rupu na cesti (a hvala bogu ima ih na svakom koraku) za sekund ga gurnuti. i onda je kriv onaj u autu sto ga je gurnuo, a za motoriste kao da ne postoje pune linije...
 
944493_450275938397079_485599352_n.jpg


Burek je inace bio poznat po voznji "na zadnjem",a to da ce neko doci pameti..nece sigurno,veceras u Zenici muzika na sve strane,skripa guma,ljudi na motorima bez kaciga...ne znam stvarno,samo molim Boga da mene niko ne udari :icon_sad:

R.I.P.
 

MTR

Član
RIP Burek , a vi ne pricajte gluposti , momak je nastradao zbog popisanog "markasa" , a po carsiji se uvijek vozalo "na zadnjem" , od Naftasa,Tice,Alije, pa sve do Bureka ....
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=tkZlwMikh2Y&feature=share
Da mu dragi Allah dž.š podari lijepi Dženet !
 
Steta mlad momak,da mu Allah dž.š podari Dženet...
Ovi sto pametuju nek vas je stid samo toliko :icon_evil:
 
Top