Mostar Test Day 30.03.08' slike

Mostar Test Day 30.03.08' slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jel iko vidio ovo
dsc01077io0.jpg
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
muha je napisao(la):
jel iko vidio ovo
dsc01077io0.jpg

To si nabavio M5 body kit il?!

Jos retrovizori i onaj spojler fale, da bude uvjerljiv... :icon_biggrin:


nope , ne treba , necu da pravim WANNABE M5 od auta, ovo se zove M Technik aerodinamicni kit, sticajem okolnosti i Felge sam nabavio

Taman i retrovizore da stavim i 4 auspuha sa vana , ima jos detalja , koje ce onaj ko zna skontati da to ipak nije M5,


Osim aerodinamicnog kita, imas i podvozje kao i kocnice , pa i na kraju motor S62 koji cini da je to sto jeste taj auto...
 
Član
Ma uvijek se moze skontati da nije orginal, al kad stavis te auspuhe i retrovizore, tesko ce ko u voznji skontati da nije fakat M. Bio je onaj jedan plavi ala M u gradu, pa je 80% ljudi mislilo da je pravi M5... :D
 
Početnik
@addo, ne ovo nije onaj sto je bio na M dvoru, ovaj sam auto ja licno preradio koristeci orogonalne dijelove.

@ boki ma moze se uraditi , ali nije to to, za 4 izduva trebas imati V8 5.0 da bi opravdali taj izduv, a furati se okolo je totalno bezzveze....

Retrovizori su OK kad je aerodinamika u pitanju, trenutno sam tu stao jer necu da kupim neoriginalne pa da izgledam ko pola goflova po gradu , inace su originalni M5 retrovizori 1300km

BTW na koji spojler mislis???

na ovaj ?

dsc01080zl7.jpg
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ma uvijek se moze skontati da nije orginal, al kad stavis te auspuhe i retrovizore, tesko ce ko u voznji skontati da nije fakat M. Bio je onaj jedan plavi ala M u gradu, pa je 80% ljudi mislilo da je pravi M5... :D

@muha: ja sam mislio na Bokijev post, jer on kaze da je 80% raje mislilo da je M! Pa se pitam da li sam i ja medju njima! A tvoj bimer je extra! Svaka cast!
 
Član
Da addo, na tog sa M. Dvora sam mislio. Svjetlija je bio boja od ovog, stajao cesto parkiran kod one cevabdjinice na M. Dvoru, kod semafora...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Da addo, na tog sa M. Dvora sam mislio. Svjetlija je bio boja od ovog, stajao cesto parkiran kod one cevabdjinice na M. Dvoru, kod semafora...

:D:D

zato ga i nisam nikada vidio kako ide hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top