More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

More je provod, more su koke- ljetovanje 2011

Član
buraz loch ness je mala maca za ono gore . Prvo sto imaju nekakve rupe u zemlji na dnu koje ne vode nigdje :S . Onako malo vece su rupe taman da covjeka usisaju drugo imaju nekakve kretenske ribe ogromne su covjece znaci ogromne ,a trece sto mi se najvise zgadilo i isfuravalo me je nekakva trava duga po 5 metara pa kad ti se smota oko noge kontas da je udav , uglavnom ja sam se isprepadao ziv i to je zadnji put da sam gore ronio . Nece brat vise ne ne.

Kupat cu se uz obalu , malo onaj kajak vozati itd itd al ronjati necu :p
 
Član
malo raje zna za ovo jezero gdje ja provodim ljeto, jezero na Drini, Perucac.. :D ono sto je dobro kod ovog jezera je da je voda pravo topla i da je nivo vode uvijek isti a ne kao u jablanici npr. gdje je jezero puno pa onda se nivo vode spusti a camci ostanu gore negdje na kopnu...:) evo jedna slika sa moje vikendice koja je udaljena cca, 3 metra od vode...
p4092201.jpg
 
Član
serialgf je napisao(la):
buraz loch ness je mala maca za ono gore . Prvo sto imaju nekakve rupe u zemlji na dnu koje ne vode nigdje :S . Onako malo vece su rupe taman da covjeka usisaju drugo imaju nekakve kretenske ribe ogromne su covjece znaci ogromne ,a trece sto mi se najvise zgadilo i isfuravalo me je nekakva trava duga po 5 metara pa kad ti se smota oko noge kontas da je udav , uglavnom ja sam se isprepadao ziv i to je zadnji put da sam gore ronio . Nece brat vise ne ne.

Kupat cu se uz obalu , malo onaj kajak vozati itd itd al ronjati necu :p

buraz prirodno jezero je u pitanju, te rupe koje si vidio su prirodni izvori vode, ako si se kupao bez ronilackog odijela mogao si da primjetis da je na mjestima voda hladnija,negdje toplija i tako to, bas zbog tih izvoda, ima ih mali milion, vjerujem da smo ja i ti bili na istim dubinama, ja sam skoro odrastao na tom jezeru, znam ga napamet. O tim ribama koje spominjes, saran je u pitanju, primjetio si o kolikim saranima se radi, ima ih stvarno velikih, ali oni su samo u najvecim dubinama, jezero je prepuno ribe, a to je zato sto je voda extra. O travi, popularno nazvanoj sasi ne znam sta da ti kazem, ima je na svakom prirodnom jezeru
ajde valjda ti je prijalo kupanje uz obalu, ako vec ronjenje nije:cool::cool:
 
Blago vama, ja nemam vremena ni 3-4 dana u godini izdvojiti kako treba za nesto, stalno neka trka-frka, zadnje 3 godine uopste nisam ni bio na odmoru...
 

MTR

Član
olensoner je napisao(la):
Blago vama, ja nemam vremena ni 3-4 dana u godini izdvojiti kako treba za nesto, stalno neka trka-frka, zadnje 3 godine uopste nisam ni bio na odmoru...

isti sam ti takav brate , prosle godine bio 6-7 dana ,a prije toga nisam barem 4 godine odmorio.

vidis da su ovi sve neradnici :D

sala ;)
 
Član
Ma imam ja vala vremena, mogu naci 10-tak dana za odmor, ali nemam para da negdje odem na more jbg...obidjem ova nasa lokalna jezera, Snijeznica, Basigovci, PanoMsko...:D
 
Član
buraz prirodno jezero je u pitanju, te rupe koje si vidio su prirodni izvori vode, ako si se kupao bez ronilackog odijela mogao si da primjetis da je na mjestima voda hladnija,negdje toplija i tako to, bas zbog tih izvoda, ima ih mali milion, vjerujem da smo ja i ti bili na istim dubinama, ja sam skoro odrastao na tom jezeru, znam ga napamet. O tim ribama koje spominjes, saran je u pitanju, primjetio si o kolikim saranima se radi, ima ih stvarno velikih, ali oni su samo u najvecim dubinama, jezero je prepuno ribe, a to je zato sto je voda extra. O travi, popularno nazvanoj sasi ne znam sta da ti kazem, ima je na svakom prirodnom jezeru
ajde valjda ti je prijalo kupanje uz obalu, ako vec ronjenje nije:cool::cool:


ma mi smo bili 10 dana u onim bungalovima i bilo je pre pre dobro isli smo na Neretvu na polaganje raftinga i predobro je bilo ,a ronio sam i na Jablanickom dole je jos gore mezarje citavo ispod vode katastrofa dole sam se jos vise isprepadao. Uglavnom opet cu gore ici i kupati se ali nikad roniti vise necu :D
 
Član
serialgf je napisao(la):
buraz prirodno jezero je u pitanju, te rupe koje si vidio su prirodni izvori vode, ako si se kupao bez ronilackog odijela mogao si da primjetis da je na mjestima voda hladnija,negdje toplija i tako to, bas zbog tih izvoda, ima ih mali milion, vjerujem da smo ja i ti bili na istim dubinama, ja sam skoro odrastao na tom jezeru, znam ga napamet. O tim ribama koje spominjes, saran je u pitanju, primjetio si o kolikim saranima se radi, ima ih stvarno velikih, ali oni su samo u najvecim dubinama, jezero je prepuno ribe, a to je zato sto je voda extra. O travi, popularno nazvanoj sasi ne znam sta da ti kazem, ima je na svakom prirodnom jezeru
ajde valjda ti je prijalo kupanje uz obalu, ako vec ronjenje nije:cool::cool:


ma mi smo bili 10 dana u onim bungalovima i bilo je pre pre dobro isli smo na Neretvu na polaganje raftinga i predobro je bilo ,a ronio sam i na Jablanickom dole je jos gore mezarje citavo ispod vode katastrofa dole sam se jos vise isprepadao. Uglavnom opet cu gore ici i kupati se ali nikad roniti vise necu :D

ronio sam i ja par puta sa nasom specijalnom policijom, bili su i oni kriticni pravo, mislio sam da imaju vise iskustva,ali sam se zeznuo
sredjuje se sve na borackom, iz godine u godinu je sve bolje:icon_smile:
 
Član
Sto se tice jadrana, ako hoces cistocu, mir, i lijepo i mirno mjesto ganjaj, malo manje urbanija mjesta, recimo otoke za mene nema cisceg mora i ocuvanije prirode nego na Malom Drveniku, otok je pre-pre cist, i orginalan, onaj raj i mir tko nije dozivio, i ne zna da postoji...
Al posto ti to sigurno neces, ovako, dobre partije su ti Split, Zadar, Rijeka, Dubrovnik, Porec, Pula... Ti gradovi imaju najace clubove u HR. sto se tice Elektronske scene, ili ti ga Zrce, ako hoces bas da se razvalis, mada ni pakostani nisu nista losiji, u navedenim gradovima ako si nob je malo teze naci smjestaj nego li u okolnim "selima", al ni to nije problem...
 
Član
jusuf je napisao(la):
Ma imam ja vala vremena, mogu naci 10-tak dana za odmor, ali nemam para da negdje odem na more jbg...obidjem ova nasa lokalna jezera, Snijeznica, Basigovci, PanoMsko...:D

ja na panonsko vec 2 godine nisam otisao... :D dodje ciganije previse, prljavo bude...:D lijepe terme... na vratima pise: romskoj populaciji ulaz zabranjen...:)
 
Član
Ove godine bi kako god cijene trebale biti prihvatljivija nego prosle, jer je jako slab promet prosle bio u hrvatskoj...ja inace sam odusevljen Baskom Vodom, super plaze, dovoljno centra da imas gdje izac i prosetat a blizu je i Makarska cca 15minuta koja je poznata po nocnom zivotu na tom dijelu... cijene i nisu tako visoke ;)

btw. par slika ;)

http://ardtravel.ba/upload/image/baska_voda_.jpg
http://www.apartmanija.hr/slike/apartments/PORTUN_2416Baska_Voda_02.jpg
 
Top