Monster Truck

Monster Truck

Član
a ovo cudo, vidjao sam ga redovno na benzinskoj kod ormanice :) daj nam jos podataka, kako sta gdje, koja je osnova bila, kakav je prenos, ovjes, samo pisi :)
 
Član
kao sto se vidi gore je suzuki vitara '98, sasija je od kamiona 110.. ostalo je rucni rad :)
motor je isto od 110, ali najvjerovatnije da ce se ubacit drugi jaci...
 
upravo si mnogima postao prvi na crnoj listi,zgazio si vw-a :icon_mad::icon_mad: :D :D

salim se, svaka cast,,postujem uvijek kad neko napravi nesto unikatno :icon_smile:
 
Legend
sve super samo ne kontam zbog cega ove merdevine "vise ovako" bas ne prakticno, trebali ste napravit neki mehanizam koji podize stepenice, jer ovako mi bas izgleda nezgrapno..

dobra zamisao, i dobra stvar, samo mozes malo detaljnije objasnit sta gdje kako...
slike, prenos, sasija,motor,ovjes, gume, felge bla bla bla..
 
Član
Ode kec bog te nece :lol: ovo je straha stvar, samo mi je nekako visok ,a uzak. Trebaju mu distanceri :D
Svaka cast na ovome ko ga je pravio jer ipak ovdje je ulozeno dosta truda i rada, a za mozganje "kako i gdje i kuda" da ne govorim... Cestitke...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sve super samo ne kontam zbog cega ove merdevine "vise ovako" bas ne prakticno, trebali ste napravit neki mehanizam koji podize stepenice, jer ovako mi bas izgleda nezgrapno..

dobra zamisao, i dobra stvar, samo mozes malo detaljnije objasnit sta gdje kako...
slike, prenos, sasija,motor,ovjes, gume, felge bla bla bla..

dizu se one samo ovdje na snimku nisu radile (negdje je bio zakacio i pukla sajla koja dize)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sve super samo ne kontam zbog cega ove merdevine "vise ovako" bas ne prakticno, trebali ste napravit neki mehanizam koji podize stepenice, jer ovako mi bas izgleda nezgrapno..

dobra zamisao, i dobra stvar, samo mozes malo detaljnije objasnit sta gdje kako...
slike, prenos, sasija,motor,ovjes, gume, felge bla bla bla..

objasnio je vec, cela platforma je od vojnog kamiona 110 skinut sanduk i kabina nabacena sasija od ovog dzipa sve lepo slozeno i spojeno i da ovih dana sam primjetio da je postavio i grtalicu za snjeg na njega cak i hidraulika radi :), svaka cast sve pohvale cak mi se svidjao dok su visili kablovi okolo bez ovih ploca koje ih sad skrivaju.

Vrati ga pored puta sta si ga zavukao iza BP :)
 
Legend
milan69 je napisao(la):
dizu se one samo ovdje na snimku nisu radile (negdje je bio zakacio i pukla sajla koja dize)

aha.. pa predpostavio sam da smetaju zbog terena po kome se vozi "auto" :D
odlican posao, respect ;)
 
Top