Molio bih vas da mi vratite stari account

  • Začetnik teme Robert2
  • Datum pokretanja

Molio bih vas da mi vratite stari account

  • Začetnik teme Robert2
  • Datum pokretanja
R

Robert2

od one veceri kad je forum radjen ne mogu vise da se ulogujem na svoj account. Account je bio Robert, a sada je ROBERT. sifru ne mogu resetovat preko mail, iako znam koji sam mail imao na tomm acc vise nece da mi dodje mail u inbox. Stvarno bih zelio taj account nazad jer sam stekao neka prijateljstva i upoznao ljude. Mogu vam reci sve privatne poruke iz inboxa ako hocete, il neku drugu vrstu verifijakcije. Account ima sve moje postove, jedino je avatar promjenjen.
Link od acca:
http://bhtuning.com/members/robert.629/
 
R

Robert2

Nije to moj email drug...nesto je zeznulo tu noc kad se forum premjestao, bio sam online kasno navecer :/
 
Legend
Ok druze, evo sad sam ti postavio tvoj mail na username ROBERT. Znaci sad se izloguj i klikni na link izgubljen password i dobit ces upustva na mail
 
Član
Evo me uspio sam. Onaj account mozes obrisati, ili ja moram postavit na brisanje? Da li postoji opcija da se ime napise normalno Robert da nije sve caps lock?
U svaku slucaju hvala ti druze!
 
Član
Meni i dalje nije jasno sta se desilo stvarno...
znaci noc sam prije bio online sve normalno bilo i sutradan ovo..
ovo uopste nije moj avatar, na mom je bio crveni kadet suza haha, al svi postovi su moji i sve poruke u inbox su moje..svasta
 
Top