molim za savet

molim za savet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me kako bih i od cega pase da se ustimaju na golfa2 zadnji kocioni diskovi??
ili da se poboljsa ovaj postojeci kocioni sistem tj. standardni
Hvala.....
 
Član
Brusenje diskova ili cak mjenjanje stavljanje keremickih ovisi koliko novca imas mjenjanje zadnjih disc plocica itd...
 
Početnik
e sad, jeli ti taj tvoj postojeći koji mislis "poboljšat" sa dobošima ili sa diskovima..onda se moze dalje pricat..
 
Član
Koliko sam ja shvatio čovjek bi da stavi diskove nazad, moj ti je savjet da to neradiš jer su ti zadnji diskovi kod VAG koncerna kita !

Bolje ti je da staviš novo kočiono ulje, ATE pločice i nove diskove ;)
 
Član
SENAD.27 je napisao(la):
interesuje me kako bih i od cega pase da se ustimaju na golfa2 zadnji kocioni diskovi??
ili da se poboljsa ovaj postojeci kocioni sistem tj. standardni
Hvala.....
pase od golfa sa diskovima npr gti a pojacati mores da stavis kocijona crijeva na vec postojeci sistem ali ne obicna nego specijalna koja su tvrda od standardnih tako da je manji utrosak pritiska na njima da odma djeluju na paknu
 
Početnik
nove pakne, dobose, cilindre i sajle...nasteluju se dobro pakne, pa onda rucna, i imas kocnicu za 10...cak ne moras sve novo nego samo sto je potroseno...to te zadovoljstvo kosta otprilike oko 100KM + ruke..
 
Član
hmmm interesantno.ali recimo konkretno negde sam nasao pre na forumu da je neki lik stavljao cilindre od cetvorke jeli to izvodivo??:icon_question:
jer ovi navodno od gti blokiraju cesto pa nisu pouzdani sta velite na to.
i da li se moze menjati glavni kocioni nekakav jaci ako postoji radi boljeg pritiska
hvala...:icon_smile:
 
Član
Opet ti ponavljam svoje, nemas potrebe za jacim cilindrom za auto od 950 kg ... staviš novo kočiono ulje, ATE pločice i nove diskove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top