Molim savjet sta da radim???

Molim savjet sta da radim???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam veliki problem i molim vas za iskreni savjet :icon_biggrin: Vec pola godine cura mi se cudno ponasa. Kada god je u mom drustvu, sapuce dok razgovara mobilnim, primljene poruku odmah brise i nedozvoljava mi da ih citam. Kada izade u grad, vraca se kasno i kaze mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem:icon_question: Ne koristi svoj auto, vec uzima taksi. Na povratku navodni taksista ju ne ostavlja ispred zgrade, vec 100 metara nize niz ulicu. Posto mi je to postalo sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju ili je neko drugi dovozi kuci. Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz taksija i skriven iza auta sam se uvjerim u to. Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza auto, primjetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desnom blatobranu. Dakle treba mi Vas savjet! Da li da zamjenim kompletan blatobran novim ili je dovoljno da sastruzem koroziju, premazem blatobran spric kitom i sve to fino prelakiram? Unaprijed hvala !
 
Član
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: OJ IDOL SI MI MAJKE MI :cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top