Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Molim savjet sta da radim???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RS TURBO

Član
Učlanjen(a)
25.01.2008
Poruka
5.304
Reaction score
1.191
Poena
113
Starost
34
Auto
BMW E30
Imam veliki problem i molim vas za iskreni savjet :icon_biggrin: Vec pola godine cura mi se cudno ponasa. Kada god je u mom drustvu, sapuce dok razgovara mobilnim, primljene poruku odmah brise i nedozvoljava mi da ih citam. Kada izade u grad, vraca se kasno i kaze mi da je bila sa prijateljicama koje ja ne poznajem:icon_question: Ne koristi svoj auto, vec uzima taksi. Na povratku navodni taksista ju ne ostavlja ispred zgrade, vec 100 metara nize niz ulicu. Posto mi je to postalo sumnjivo, odlucio sam da se sam uvjerim da li se radi o taksiju ili je neko drugi dovozi kuci. Smislio sam genijalnu ideju da parkiram svoj auto u blizini mjesta gdje obicno izlazi iz taksija i skriven iza auta sam se uvjerim u to. Jedne noci dok sam tako cucao sakriven iza auto, primjetio sam da mi se pojavila korozija na zadnjem desnom blatobranu. Dakle treba mi Vas savjet! Da li da zamjenim kompletan blatobran novim ili je dovoljno da sastruzem koroziju, premazem blatobran spric kitom i sve to fino prelakiram? Unaprijed hvala !

Phantom

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
4.016
Reaction score
413
Poena
83
Auto
C4 Picasso
Ovo je bilo jedno 1.754.235 puta :icon_rolleyes:

Seda

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
51
Reaction score
0
Poena
6
Starost
25
Auto
Nemam :(
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: OJ IDOL SI MI MAJKE MI :cool::cool::cool::cool:

__minel__

Član
Učlanjen(a)
26.06.2011
Poruka
471
Reaction score
0
Poena
16
Auto
fiat bravo 1.2 16 V plin
kralj si...nije zbog teksta nego sto si objavio tekst koji smo vjerovatno svi procitali vise puta...;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8