MOLIM POMOĆ!!!!

MOLIM POMOĆ!!!!

Član
golf79kn9.jpg
 
kao prvo promjeni naziv teme, inace ce ti je admini obrisati, a kao drugo mogao bi malo specificirati gdje tacno da bude display, jer neko ga ugradjuje gore kod kasete ispred suvozaca, a neko dole u konzolu kod mjenjaca, a opet neko prepravi onaj dio gdje dodje kasetofon i ventilacija pa tu ubaci a ovo dvoje izmjesti....
 
RE: POMOC LCD u golfa 2

24ventila je napisao(la):

e vako neki monitor ali vidio sam na nekoj slici sto je covik ugradio u kontrolnu tablu u golfa II.....di dodje radio i grijanje...ali funkcije od grijanja skine i spusti dole kod pepeljare.....radio takodjer skine i smisti ga dole kod pepeljare....a monitir ugradio di dodje radio i to od grijanja.....neznam je li me kuzite...ali probajte naci tu sliku znam da postoji

zen3dom je napisao(la):
kao prvo promjeni naziv teme, inace ce ti je admini obrisati, a kao drugo mogao bi malo specificirati gdje tacno da bude display, jer neko ga ugradjuje gore kod kasete ispred suvozaca, a neko dole u konzolu kod mjenjaca, a opet neko prepravi onaj dio gdje dodje kasetofon i ventilacija pa tu ubaci a ovo dvoje izmjesti....
[/quotti

ti si vidim skuzio....nije vazno bila gore di je ventilacija...ili dole u konzoli...moze i jedno i drugo
 
sub3r je napisao(la):
sta mislis ovako, samo s druge strane kod tebe dodje naravno :D
b0dd97bf24f9490bad4bfab55e20f936

ova ti je po meni odlicna samo sto je rizik radi lopova, ali toga si valjda vec svjestan......
a eto momci su ti vec postavili moguce kombiinacije pa odluci koja je naj....
 
Član
nista, drago mi je da sam mogao pomoci ;)

uglavnom, kako god uradio.. izgledat ce lijepo, ali kako zen3dom rece, rizik ti ja malo zbog lopova ;)
 
sub3r je napisao(la):
nista, drago mi je da sam mogao pomoci ;)

uglavnom, kako god uradio.. izgledat ce lijepo, ali kako zen3dom rece, rizik ti ja malo zbog lopova ;)

a znam da je rizik ali sta cu mu ja....imam alarm na golfu.....mozda pomogne...:DDDDD


hvala vam decki postavit cu kako sam ja to rijesio...
 
zen3dom je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
sta mislis ovako, samo s druge strane kod tebe dodje naravno :D
b0dd97bf24f9490bad4bfab55e20f936

ova ti je po meni odlicna samo sto je rizik radi lopova, ali toga si valjda vec svjestan......
a eto momci su ti vec postavili moguce kombiinacije pa odluci koja je naj....
Mozda ovak,samo da pomognem!?;




zen3dom je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
sta mislis ovako, samo s druge strane kod tebe dodje naravno :D
b0dd97bf24f9490bad4bfab55e20f936

ova ti je po meni odlicna samo sto je rizik radi lopova, ali toga si valjda vec svjestan......
a eto momci su ti vec postavili moguce kombiinacije pa odluci koja je naj....
Mozda ovako,samo da pomognem!?;
 

Prilozi

  • volan.jpg
    volan.jpg
    66,1 KB · Pregleda: 5
Top