Molim one sa Dijagnostikom

Molim one sa Dijagnostikom

Član
ako ima iko u sarajevu da me skopca na dijagnostiku ! OBD II peugeot 206 u pitanju

mogu izdvojiti 10 km plafon :D
 
Član
Izvinjavam se malo na offovanju teme ali me interesuje kako to kod vas se naplacuje dijagnostika "samo kopcanje 20KM"? a brisanje gresaka? Ne kontam stvarno. kod nas u brckom ako spojis na dijagnostiku 20-30km i zavrse posao sve u to uracunato.
 
Super Moderator
U sarajevu samo da skopcaju i urade dijagnostiku je toliko para e onda ako hoces brisati greske i tako to, to se dodatno placa
 
Član
E svasta. kod nas ako je skopca i brise je odmah i to je ta cjena. a koliko naplacuju brisanje gresaka?
 
Super Moderator
Pa sigurno jos toliko il neki sigurno i naplacuju po greski tipa greska cener :lol:
 
Član
u jbt. pa ja ljudi cjene svoj rad. kod nas je to ako si malo bolji s majstorom i dzaba a ako si prvi put sve ukupno 20 - 30km zavisi koja je vozilica u pitanju. pa i ovlasten servis za kopcanje dijagnostike koliko se sjecam meni na vectri uzeli 25km sa brisanjem gresaka i sve
 
Član
Mene su derali po 30km, ja kazem upalila se lampica od abs.a, spoji i kaze otiso senzor daj 30km, pa kad si vec ogulio citaj dalje.. zato sam je i kupio, meni i rodbini dobro dodje ;) ako nista drugo :icon_smile:
 
Član
sto gule tako ce i da imaju posla. sad ce sebi ljudi pocet kupovat malo po malo :) mada kod nas nije neki sisanje tupim makazama za tu dijagnostiku. toliko je cjena i to je to
 
Član
kolega iz lukavca je ponudio Besplatno kopcanje al brisanje gresaka 10 :D mslm ok 10 km ...

iskreno i kad bih kupio dijagnostiku , neb znao ni nac dje da utaknem !!! a kamol sta drugo ...

pitam imal iko OBDII djek da skopcam Peugeot 206 samo da pogledam greske BEZ BRISANJA !!! dao bi 10 km !
 
Član
Oni u servisu 206 rade za 15, bar su meni toliko naplatili, ne znam da li se nešto promjenilo, i ne znam da li naplaćuje dodatno brisanje grešaka. U Lukavici u servisu Radonja, za 20 će uraditi i dijagnostiku i pobrisati ako treba.
 
Član
mara- je napisao(la):
Oni u servisu 206 rade za 15, bar su meni toliko naplatili, ne znam da li se nešto promjenilo, i ne znam da li naplaćuje dodatno brisanje grešaka. U Lukavici u servisu Radonja, za 20 će uraditi i dijagnostiku i pobrisati ako treba.

dje u lukavici
 
Član
Ako znaš gdje je pumpa/hotel Topex, prema Enegroinvestu kada se krene ili prema Elektrotehničkom fakultetu. Pumpa ne radi. Tačno prije nje skreneš desno, i ne možeš promašiti, ideš tim putem i sa lijeve je strane.
 
Top