Molim hitnu pomoc

Molim hitnu pomoc

Član
Lijep pozdrav svima, imam Audi a6 2.5 tdi 2001god , 132kw, manuelni 6 brzina mjenjac, karavan,auto bez ikakvih ulaganja bilo, znaci svaki dan u prosjek je prelazio oko 180 kilometara, nikad nikakvih problema nije bilo, prosjecna potrosnja 8.3l , za kratko vrijeme sam presao vise od 30.000km s njim, pre zadovoljan sve okej bilo, do jutros, ustanem spremim se, reko odo na kafu, u auto udjem , sacekam grijaci da odrade svoje, zavergla, upali bez problema auto , odem u kafanu auto parkiram ispred, izlazim iz kafane, sjedam u auto, na kljuc nece, opet nece, nema boga znaci da upali, poludio sam znaci, zovi majstora sta je, ne zna mu nista, stao i gleda u njega, zovnem elektricara da vidi on jel sve okej, akumulator okej grijaci okej, i sjeti se on da pogleda pumpe ispod rezervara , i one nemaju struje nikako znaci, i sad ne znam sta je, jesu li te pumpe u rezervoaru, jel neki relej, osigurac, je li bosch pumpa, je li remen, je li bregasta, jesu li klackalice, sto vise citam po ovim forumima , glavu sam izgubio, molio bih bilo kakvu pomoc, ako je ikako moguce, i molim bez ikakvih komentara koji nisu vezani za ovo
Hvala unaprijed , pozz
 
Član
samo dijagnostika i strucan dijagnosticar mogu vrlo dobro pomoci...od ovog foruma nemas bas neke pomoci...ljudi koji znaju nesto oko auta su se prebacili na druge forume...kako i ne bih-kad je ovaj forum zamjenik pik.ba...cast izuzetcima-kojih je malo...
 
Top