molbica

molbica

Član
molio bih ove naše drage PS chunere ako ko ugrabi vremena da mi odradio ove moje fele u žuto-crnoj kombinaciji pa koja najbolja bude da tako i uradim na autu hvala unaprijed

SLIKA
 
Hajde ti mene fino poslusaj pa falc ispoliraj, a srce felge ofarbaj kao speedline Clio Wiliams..Kod boje je AKZO Nobel 7E81208, a za Sickens ili Lesonal kod je R9312. To bi bilo extra dobro!
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Hajde ti mene fino poslusaj pa falc ispoliraj, a srce felge ofarbaj kao speedline Clio Wiliams..Kod boje je AKZO Nobel 7E81208, a za Sickens ili Lesonal kod je R9312. To bi bilo extra dobro!

roki to je i meni prvo palo na pamet ali gle danasx sam išao po materijal počinjem opet raditi clia i znaš šta je novo kupio sxam boju hmmm a u pitanju je J37[attachment=38097] ona zlatno-bakrena sa onog RS-a eh sad kako će bit u boji sxpeedlinea??? imam ja i taj kod [attachment=38098]

...i šta da sad radim?
 

Prilozi

  • slovenia041.jpg
    slovenia041.jpg
    76,6 KB · Pregleda: 24
  • Williams_Gold_Code.jpg
    Williams_Gold_Code.jpg
    75 KB · Pregleda: 13
Član
evo slika pa ako neko bude rasxpoložen nek odradi i predloži znači ide slika komplet auta koje će biti u ovoj žutoj J37 renault boji znači problem su felge šta i kako??

SLIKA AUTA
 
Član
Evo par...
to00171024x768.jpg

to00161024x768.jpg

to00151024x768.jpg

... nadam se da ce pomoci pri odabiru. ;)
 
Član
daj bre covece sta ti je
ne diraj intrice nikako....pusti je da bude prelepa
ovo je najbolja felga svih vremena, samo su ti gewinde potrebne ako hoces da dodju do izrazaja, raritet su da bi ih tek tako prefarbao...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Top