molba

molba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me ako neko zna a vjerujem da tu ima dosta vas koji znate da mi kazete koji motor sve pase u ford fiestu 1994godiste je ford nemora bit fordov motor nego koji sve motori pasu

Unaprijed se zahvaljujem !
 
Član
Josip_U je napisao(la):
zanima me ako neko zna a vjerujem da tu ima dosta vas koji znate da mi kazete koji motor sve pase u ford fiestu 1994godiste je ford nemora bit fordov motor nego koji sve motori pasu

Unaprijed se zahvaljujem !

ja mislim da se ti trebas predstaviti
 
Član
ja sam se pretstavio vec pod josipU ali posto nisam mogao poslej prvog puta se veis elogirat sam ponovo se registrirao i pitao sam dli se trebam predstavljat ponovo ali niko nije odg.
 
Član
i sta niko nista nezna..... motor je 1.3 benzinac, mehanicar mi je rekoa da mi je najvjerojatnije otisla bregasta radit tog sto se vozim na plin da ju je plin pojeo .. auto moze vozit ali mu dugo treba da pocne normlano vuc ... kad ga tek uplaim ja moram stisnut gas do ibera da bi se pomaknuo ali kasnije sve normalno bude... a poto mi je mehanicar reko da bi me popravak kostao oko6000kn...odlucio sam da promjenim motor i kad ga vec mjenjam tio bi stavit nesto malo jaci..
 
Član
Druze, tog majstora sto kaze da plin "jede" bregastu obidji u sirokom luku.
A najlakse (sa najmanje para) ces proci ako nadjes isti takav motor za swap-a. Svaki drug motor zahtjeva izmjenu nosaca, instalacije i dr. Idi do drugog majstora mozda je tu nesto drugo u pitanju, sto i nece biti skupo za popravak ;)
LP
 
Član
aneznam jer dobar je sa tetkom mojim i u kvartu kazu da je dobar majstor... tako da .. a sto se motora tice meni sad kad ga upalim treba dosta pa pocne normalno ic jer ja dodajem gasa a on neide kako treba ...
 
Član
Josip_U je napisao(la):
zanima me ako neko zna a vjerujem da tu ima dosta vas koji znate da mi kazete koji motor sve pase u ford fiestu 1994godiste je ford nemora bit fordov motor nego koji sve motori pasu

Unaprijed se zahvaljujem !


cosworth 2.0 16v turbo:)
 
Član
taj "dobar mjastor " mi je reko da mi je bregasta otisla da treba nju promjenit ventile i lezajeve i reko mi je da je cjena tog 5200kn plus 800 za ruke ja sam mu odma reko da nista od tog jer moj auto nevrijedi tolko .. i pricam ja kolegi kja mi je taj majstor reko on me pogleda i kaze nazovi tokića i pitak kolko kostaju djelovi bregasta kosta 1399kn ventil50 puta 8 komada i garnitura letecih lezajeva 150kn :DDDDDD gospon mehanicar (susjed moj ) tio me pokrats za 3500kn
 
Administrator
Josip_U je napisao(la):
taj "dobar mjastor " mi je reko da mi je bregasta otisla da treba nju promjenit ventile i lezajeve i reko mi je da je cjena tog 5200kn plus 800 za ruke ja sam mu odma reko da nista od tog jer moj auto nevrijedi tolko .. i pricam ja kolegi kja mi je taj majstor reko on me pogleda i kaze nazovi tokića i pitak kolko kostaju djelovi bregasta kosta 1399kn ventil50 puta 8 komada i garnitura letecih lezajeva 150kn :DDDDDD gospon mehanicar (susjed moj ) tio me pokrats za 3500kn

pa tebi pored takog susjeda ne prijatelj ne treba :p
 
Član
hahaha a jbg vis kak je to :d a eto sva sreca pa mi kolega reko da zovem tokića i da pitam kolko su djelovi da je nemoguce da tolko dođu :d
 
Član
Mozda ti je susjed u to novaca racunao i zubcasti remen, spaner, ulje ,filtere, svijece i to bi onda trebalo zamjeniti ili ti je rekao tu cijenu da te odbije ,a da te ne uvrijedi ako se ne ispalti raditi tvoje auto.
Da se ti licno ne uvaljujes pare ako ne vrijedi nego da sacekas i promjenis auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top