Molba za raspolozene

Molba za raspolozene

Član
Dal ima slucajno neko ko je raspolozen da mi odradi ove felge u zlatnu boju?? :cool: Znaci samo ovaj crni dio da bude zlatni...

 
Član
evo drug ja sam ti pokusao nesto uraditi ali nemoj da zamjeris posto je prvi put rad u foto shopu uz malu pomoc drugih. znaci nije ni nijansa potrefljena bas bas najbolje ali zlatnu sam uzeo sa erolovih felgi pa sad nesto je drugo sto na ovima nema sjaja :)
v3ndb8.jpg

1ik8w2.jpg

molim kolege koje bolje barataju od mene nek urade to kako treba unapred zahvaljujem
 
Član
antracit na bijeli auto i poliran rub....

ovako sam to burazu na njegovom e30 odradio....

946174_562908913732677_421003081_n.jpg
 
Član
Aha,to mu dodje nesto kao tamno-siva (mis-siva)... Maa uradicu sad npr u zlatnu,pa posle kad dosadi onda opicim u ovu antracit,pa posle toga u bijelu itd... :lol: Da ne lupam glavu vise jbg... Jer ne namjeravam ove felge mijenjati,tako da imam vremena da oprobam sve boje :icon_biggrin:
 
Član
allex je napisao(la):
Aha,to mu dodje nesto kao tamno-siva (mis-siva)... Maa uradicu sad npr u zlatnu,pa posle kad dosadi onda opicim u ovu antracit,pa posle toga u bijelu itd... :lol: Da ne lupam glavu vise jbg... Jer ne namjeravam ove felge mijenjati,tako da imam vremena da oprobam sve boje :icon_biggrin:

najveca greska je boju felgi uraditi sa bojom auta... (osim crno na crno)

zlatna ti ne ide jer to nema veze sa racing look-om, to sto si vidio da se zlatna fura na nekim autima i felgama i da je OK nema veze sa ovim sto ti radis.
 
Član
Ja aman kako god da uradim,sjebo sam se :lol:
A sta mislite da budu ovakve??


Klasika...
 
Član
idi na varijantu full poliranja i to je to. ne treba ti puno posla da dodjes do toga ili po meni zlazno. malo da odskace od auta ali je da bjezi puno :)
 
Vote for klasika :) Zlatna vise stoji nekom zakucanom u pod, old school, bbs i ti fazoni. Crna ide uz neke crne detalje, tamna stakla, krov, retrovizori, ali to opet stoji nekom novijem, nije stara garda za toga ali nikako. Najbolje ti je klasika, poliran rub i siva nijansa, eventualno ova "tamnija siva". Nista pretjerano tamno da zatvori felgu i nista pretjerano drecavo ;)
 
Top