molba za PS majstore

molba za PS majstore

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako..ev vam ova slika pa bi volio da mi uradite sljedece: spustite auto( ne previse-bar pola ovakve razdaljine izmedju guma i blatobrana), zatamnite zadnja stakla,obojite sve lajsne u boju auta i ovu rucicu za otvaranje vrata-kvaka il kako se vec kaze nemoze mi uci u glavu,i ako moze ovaj zmigavac sa strane u sivu boju isto.. hvala vam unaprijed..
eh evo slika:
i221639_felgenaautu005.jpg
 
Član
E kad je vec ovdje zamolba pa cu ja staviti i svoju..RADI SE O OVOM.

Kupio sam photoshop cs3 i uradio kako kazu upute napravio file na desktop sa cd-a kopirao sve na desktop u taj file ili folder kako ocete i pokrenem instalaciju tj. setup i nakon nekog vremena sto on pocme da radi setup izbaci izgasite programe da bi nastavili instalaciju a dole pise:

*Internet explorer


Ali meni nije nidje upaljen pa mi je torzic rekao da uradim ovo altgr+ctrl delete i da ga izgazim ali ga nevidim ni tu ni na desktopu jel znate rijesenje molim vas..Ako moze pomoc Hvala vam unaprijed.
 
Super Moderator
probaj pogasit u procesima dobro ti kaze trozic mora bit tu... il probaj da se i diskonektujes skroz sa interneta...
 
BoosT666 je napisao(la):
E kad je vec ovdje zamolba pa cu ja staviti i svoju..RADI SE O OVOM.

Kupio sam photoshop cs3 i uradio kako kazu upute napravio file na desktop sa cd-a kopirao sve na desktop u taj file ili folder kako ocete i pokrenem instalaciju tj. setup i nakon nekog vremena sto on pocme da radi setup izbaci izgasite programe da bi nastavili instalaciju a dole pise:

*Internet explorer


Ali meni nije nidje upaljen pa mi je torzic rekao da uradim ovo altgr+ctrl delete i da ga izgazim ali ga nevidim ni tu ni na desktopu jel znate rijesenje molim vas..Ako moze pomoc Hvala vam unaprijed.

kad ti se otvori prozor (nakon sto kliknes Ctrl+Alt+del) klikni processes pa onda nadji internet explorer ili IEXPLORER (al nemoj iskljucivat ak pise samo explorer) a ak ne nadjes IE onda imas virus koji je il doso putem te instalacije il prije.et ja sam probo pomoc;)
pogledaj sliku
8kqkhcug2i6zg645p.jpg
[/URL][/img]
 
Član
e joj sto ovo ne volim... ima tamo fino ljudi napravili PS chat... koji djavo covjeku ulijeces u temu, hem je nepregledno, hem je nekulturno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top